Znamení zvěrokruhu má vliv i na to, jaká fyzická aktivita je pro vás vhodná. Přizpůsobte svému znamení svůj cvičební plán a cvičení bude skutečně účinné!

Býk (20. 4. – 21. 5.) – BOOTCAMP

Býci obvykle zůstávají do poslední chvíle v klidu a nepodléhají nervozitě. Jejich trpělivost je neuvěřitelná, což se projevuje i na stylu cvičení a ctižádosti. Nejšťastnější ovšem jsou, pokud si mohou zacvičit v přírodě a vnímat proudící čerstvý vzduch i energii.

Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

Jistě víte, jaká je základní charakteristika vašeho znamení. Jak ale může znamení ovlivňovat ženskou stránku vaší osobnosti? Jaké jsou ženy ve znamení Lva? Buďte si jistí, že od žen ve znamení Kozoroha je rozeznáte velmi snadno. Jaké jsou nejsilnější, ale

Doporučené články Více

Vaše aktivní já zaplesá při návštěvě tzv. bootcampu. Bootcamp je kondiční tréninkový program, který obvykle probíhá venku na čerstvém vzduchu a pomůže vám získat komplexní fyzičku. Aby také ne, vždyť je odvozen od drsných fyzických testů, kterými museli projít všichni ti, kdo se chtěli stát americkými mariňáky.

Drsné sklapovačky, kliky a planky v neustálém spojení se zemí a přírodou, to je pro vytrvalého a trpělivého býka to pravé. A nebojte se, venku můžete cvičit za každého počasí, s přírodou vás to spojí ještě o něco víc. Víte, co býky činí ideální adepty na podobně drsné cvičení? Jejich cílevědomost a životní postoj v duchu hesla „nikdy to nevzdám“!

Blíženci (22. května – 20. června) – PILATES

Blíženci o sobě hodně přemýšlí a pochybují, často se jim proto může stát, že v myšlenkách odplují zcela z aktuální situace. Zahnat nudu a podpořit soustředění jim při cvičení pomůže hluboké dýchání a vnímání dechu.

Pro začátek dejte šanci Pilates Matwork, které kombinuje prvky klasického a současného Pilates, a cvičí se na podložce. Posílí tzv. střed těla a zlepší celkové držení těla, budete ohebnější a vaše svaly se zpevní, aniž by brutálně nabraly na objemu. Svalová tkáň spotřebovává více energie než tuková. Čím větší svaly máte, tím více budete při cvičení spalovat energie.

Velký vánoční tarotový horoskop 2018

Velký vánoční tarotový horoskop 2018

Užijte si krásné svátky a připravte se na to, co vám hvězdy přinesou! Tarotové karty vám prozradí, jaké budou letošní Vánoce pro každé ze dvanácti znamení!

Doporučené články Více