Znamení zvěrokruhu má vliv i na to, jaká fyzická aktivita je pro vás vhodná. Přizpůsobte svému znamení svůj cvičební plán a cvičení bude skutečně účinné!

Býk (20. 4. – 21. 5.) – BOOTCAMP

Býci obvykle zůstávají do poslední chvíle v klidu a nepodléhají nervozitě. Jejich trpělivost je neuvěřitelná, což se projevuje i na stylu cvičení a ctižádosti. Nejšťastnější ovšem jsou, pokud si mohou zacvičit v přírodě a vnímat proudící čerstvý vzduch i energii.

Lháři podle znamení: Berani nelžou, Štír využívá lež jako zbraň

Lháři podle znamení: Berani nelžou, Štír využívá lež jako zbraň

Která znamení ráda zalžou, a pro která je lež tabu? Lhát můžeme z mnoha důvodů a někdy je ani nepovažujeme za zavrženíhodné, ale je to opravdu tak?

Doporučené články Více

Vaše aktivní já zaplesá při návštěvě tzv. bootcampu. Bootcamp je kondiční tréninkový program, který obvykle probíhá venku na čerstvém vzduchu a pomůže vám získat komplexní fyzičku. Aby také ne, vždyť je odvozen od drsných fyzických testů, kterými museli projít všichni ti, kdo se chtěli stát americkými mariňáky.

Drsné sklapovačky, kliky a planky v neustálém spojení se zemí a přírodou, to je pro vytrvalého a trpělivého býka to pravé. A nebojte se, venku můžete cvičit za každého počasí, s přírodou vás to spojí ještě o něco víc. Víte, co býky činí ideální adepty na podobně drsné cvičení? Jejich cílevědomost a životní postoj v duchu hesla „nikdy to nevzdám“!

Blíženci (22. května – 20. června) – PILATES

Blíženci o sobě hodně přemýšlí a pochybují, často se jim proto může stát, že v myšlenkách odplují zcela z aktuální situace. Zahnat nudu a podpořit soustředění jim při cvičení pomůže hluboké dýchání a vnímání dechu.

Pro začátek dejte šanci Pilates Matwork, které kombinuje prvky klasického a současného Pilates, a cvičí se na podložce. Posílí tzv. střed těla a zlepší celkové držení těla, budete ohebnější a vaše svaly se zpevní, aniž by brutálně nabraly na objemu. Svalová tkáň spotřebovává více energie než tuková. Čím větší svaly máte, tím více budete při cvičení spalovat energie.

NEJHORŠÍ VLASTNOSTI KLUKŮ PODLE HOROSKOPU! BERAN NEODEPISUJE, LEV JE FRAJÍREK!

NEJHORŠÍ VLASTNOSTI KLUKŮ PODLE HOROSKOPU! BERAN NEODEPISUJE, LEV JE FRAJÍREK!

Nikdo není dokonalý. Podle znamení zvěrokruhu zjistíte, jaké nedostatky budete muset skousnout u svého kluka!

Doporučené články Více