Beran

V létě se ráno vstává dobře, protože nás probudí paprsky slunce. Jenže s příchodem mrazivých dnů roku se nám z postele vůbec nechce. Jak probíhá budíček podle znamení zvěrokruhu, a čím si ho zpříjemnit? Podívejme se, co na to říkají hvězdy.Pro Berana je ranní vstávání tak trochu utrpení, i když je velmi činorodý, nejraději by prospal celé dny. Když má špatnou náladu, je znechucen a vstávání si často protahuje. V tomto případě by měl rychle vyskočit z postele, ať nemyslí na hlouposti. Pokud se však na něco těší, ráno je jako rybička a nepotřebuje slyšet ani zvonění budíku. 

Býk

Býci vstávají ráno v klidu. Na všechny rituály potřebují spoustu času. Rozhodně nepatří mezi jedince, kteří by každý den vstávali z postele znechuceně. Pokud se chystají do práce velmi brzy ráno, tak s velkým předstihem. Býci nejsou rychlíci, svědčí jim ranní stereotyp. Do nového dne vstoupí svým tempem a rozhodně se pořádně nasnídají.

Tři nejchytřejší znamení zvěrokruhu mezi ženami. Budete překvapeni, jak to neuvěřitelně sedí!

Tři nejchytřejší znamení zvěrokruhu mezi ženami. Budete překvapeni, jak to neuvěřitelně sedí!

Je to podobné jako v tomto článku, který se zabýval tím, která znamení bývají zpravidla těmi nejlepšími rodiči.

Doporučené články Více

Blíženci

Zrozenci Blížence jsou nadměrně aktivní, a proto potřebují dobrou porci spánku. Usínají pořádně unavení. Ranní vstávání jim nečiní žádné potíže, ale neuškodí jim malý předstih, aby se zorientovali. Nutno říci, že si rádi pospí o pár minut déle, a to nejlépe v milé společnosti. Hned od rána potřebují komunikovat, ať už osobně, e-mailem či telefonicky.