Beran

V létě se ráno vstává dobře, protože nás probudí paprsky slunce. Jenže s příchodem mrazivých dnů roku se nám z postele vůbec nechce. Jak probíhá budíček podle znamení zvěrokruhu, a čím si ho zpříjemnit? Podívejme se, co na to říkají hvězdy.Pro Berana je ranní vstávání tak trochu utrpení, i když je velmi činorodý, nejraději by prospal celé dny. Když má špatnou náladu, je znechucen a vstávání si často protahuje. V tomto případě by měl rychle vyskočit z postele, ať nemyslí na hlouposti. Pokud se však na něco těší, ráno je jako rybička a nepotřebuje slyšet ani zvonění budíku. 

Býk

Býci vstávají ráno v klidu. Na všechny rituály potřebují spoustu času. Rozhodně nepatří mezi jedince, kteří by každý den vstávali z postele znechuceně. Pokud se chystají do práce velmi brzy ráno, tak s velkým předstihem. Býci nejsou rychlíci, svědčí jim ranní stereotyp. Do nového dne vstoupí svým tempem a rozhodně se pořádně nasnídají.

Už vám neuteče: Jak svést muže snů podle zvěrokruhu!

Už vám neuteče: Jak svést muže snů podle zvěrokruhu!

Jste právě single a seznamujete se s novými muži? Pokud ano, určitě jste přemýšlela nad tím, jak svůj vyvolený objev dostat do svých spárů a do postele. Pokud trochu tápete v tom, jak na něj zapůsobit, máme pro vás několik tipů, jak na které znamení. Zaru

Doporučené články Více

Blíženci

Zrozenci Blížence jsou nadměrně aktivní, a proto potřebují dobrou porci spánku. Usínají pořádně unavení. Ranní vstávání jim nečiní žádné potíže, ale neuškodí jim malý předstih, aby se zorientovali. Nutno říci, že si rádi pospí o pár minut déle, a to nejlépe v milé společnosti. Hned od rána potřebují komunikovat, ať už osobně, e-mailem či telefonicky.