Každé znamení má své klady i zápory, a s některými z nich není partnerský život snadný.  Zatímco Račice by pro rodinu zemřely, manželství se Štírkou je tak trochu aréna smrti.

12. místo: Štír

Krásná, svůdná, atraktivní a velmi inteligentní žena Štír je tou nejproblematičtější ženou na světě. Chlap, který se ožení s touto ženou, se prodává do otroctví. Není pochyb, že sloužit tak vzácné dámě je čest, ale pokud si budete zvykat na její složitý charakter, budete mít pleš, srdeční problémy a starobní důchod.

Výklad z karet dle znamení: Co vás čeká v říjnu?

Výklad z karet dle znamení: Co vás čeká v říjnu?

Přichází říjen a je třeba připravit se nejen na studený vítr, občasné deště či plískanice, ale i na to, co má první podzimní měsíc připravené právě pro vaše znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

11. místo: Ryby

Oženit se s Rybou- to je jako mít kotě. Ryby jsou nadpozemské a atraktivní bytosti. Pokud bude mít žena dobrou náladu, bude vášnivá, ale pokud nebude naladěná, můžete se dočkat pláče.  Muži ovšem milují zrovna tohle záhadné znamení zvěrokruhu. I když se nějakému odvážlivci podaří vysvobodit se ze spárů Ryby, jeho život ztratí smysl a bude se nudit.

10. místo: Lev

Nejodvážnější jdou do boje s Lvy. Lvice je jako drahá výloha, má ty nejkrásnější ozdoby, ty nejúžasnější automobily, prostě má všeho hodně. Vše záleží na chuti tohoto dravce. Teoreticky, rozvod s Lvem je možný, ale po rozvodu se tyto ženy stanou nudnými a bledými kopiemi.