Každé znamení má své klady i zápory, a s některými z nich není partnerský život snadný.  Zatímco Račice by pro rodinu zemřely, manželství se Štírkou je tak trochu aréna smrti.

12. místo: Štír

Krásná, svůdná, atraktivní a velmi inteligentní žena Štír je tou nejproblematičtější ženou na světě. Chlap, který se ožení s touto ženou, se prodává do otroctví. Není pochyb, že sloužit tak vzácné dámě je čest, ale pokud si budete zvykat na její složitý charakter, budete mít pleš, srdeční problémy a starobní důchod.

Jste optimista, nebo pesimista? Raci se vzdávají předem, Lvi věří v dobrý konec

Jste optimista, nebo pesimista? Raci se vzdávají předem, Lvi věří v dobrý konec

Jak se díváte na život? Pozitivně a spíše vidíte všechno optimisticky? Nebo patříte k těm, kteří všechno vidí černě? Nebo jste něco mezi a patříte k životním realistům? Horoskop vám napoví, k jakému typu náležíte. Možná budete překvapeni.

Doporučené články Více

11. místo: Ryby

Oženit se s Rybou- to je jako mít kotě. Ryby jsou nadpozemské a atraktivní bytosti. Pokud bude mít žena dobrou náladu, bude vášnivá, ale pokud nebude naladěná, můžete se dočkat pláče.  Muži ovšem milují zrovna tohle záhadné znamení zvěrokruhu. I když se nějakému odvážlivci podaří vysvobodit se ze spárů Ryby, jeho život ztratí smysl a bude se nudit.

10. místo: Lev

Nejodvážnější jdou do boje s Lvy. Lvice je jako drahá výloha, má ty nejkrásnější ozdoby, ty nejúžasnější automobily, prostě má všeho hodně. Vše záleží na chuti tohoto dravce. Teoreticky, rozvod s Lvem je možný, ale po rozvodu se tyto ženy stanou nudnými a bledými kopiemi.