Taky máte pocit, že svého partnera bezmezně milujete, ale zároveň nemůžete vystát jeho povahu? Možná za to mohou vaše znamení. Některá si totiž nesednou, ani kdyby se rozkrájela. Podívejte se, jak je to s tím vaším znamením, abyste neztráceli čas ve vztahu, který stejně nikdy nebude fungovat.

Beran

Berana bude rozhodně doběla vytáčet Býk a jeho schopnost analyzování a důkladného promýšlení všeho. Beran, který se snadno do vztahů pustí po hlavě, si může s Býkem připadat zpomalený.

Jaký zlozvyk mají jednotlivá znamení? Beran holduje alkoholu, Váhy pořád polykají prášky

Jaký zlozvyk mají jednotlivá znamení? Beran holduje alkoholu, Váhy pořád polykají prášky

Na základně znamení zvěrokruhu se dá zjistit o lidech ledacos. I to, jak jsou náchylní k různým závislostem a kterým pak holdují. Zlozvyky jsou nehezká věc, která může dokonce s naším životem zamávat, aniž by si to někdo uvědomoval. Nezdavé zlozvyky se od

Doporučené články Více

Býk

Býci by se ve vztahu měli vyhnout Vodnářům. Ti na rozdíl od nich vyznávají tradiční rodinné hodnoty. Býci jsou poněkud více rozverní a dobrodružní. Věci mají rádi peprné především v posteli. S Vodnáři by se jednoduše začali brzy nudit.

Blíženci

Blíženci by se měli vyhnout vztahu s Raky. Obě znamení jsou tak silně emotivní, že by mezi nimi ve vztahu mohlo dojít k explozi emocí. Pokud to tato dvě znamení dají do kupy, budou emocionálně ještě méně stabilní a nikdy si nebudou schopna porozumět.

Rak

Raci rozhodně nebudou oplývat štěstím ve vztahu se Štírem, respektive v něm budou trpět jako zvířata. Citliví Raci totiž potřebují trochu více taktu, než v sobě mají bezpáteřní Štíři, kteří jsou majetničtí a v afektu schopni říci cokoliv.