Znamení zvěrokruhu může ledacos naznačit a prozradit. Dnes se podíváme na zoubek tomu, co skutečně nenávidíme podle hvězd. Co žárlivost, změna zaměstnání, lež, nedochvilnost a nuda? Našli jste se?

Beran

Pro Berana je nesnesitelná každičká aktivita, kde je zapotřebí trpělivosti, protože nikdy nevydrží dělat jednu práci dlouho. Jakmile mu zasáhne do života nuda, dlouhé čekání a vyřizování na úřadech, je naprosto znechucen. Když něco Beran chce, musí to výt splněno jako mávnutím kouzelného proutku.

Jaký je váš způsob loučení? Berani se snaží netruchlit, Vodnáři se bojí emocí

Jaký je váš způsob loučení? Berani se snaží netruchlit, Vodnáři se bojí emocí

Nikdy to není snadné. Rozloučit se s někým nemusí být hračka. Ať už jde o radostnou událost nebo smutné sbohem, všichni víme, jak reagujeme na nutnost nechat někoho odejít – třeba navždy. Někdo pláče, někdo se směje, někdo raději mlčí. Každý vyjadřuje emo

Doporučené články Více


Býk


Býci potřebují v životě řád a změny jakéhokoliv typu jen stěží snášejí. Největší hrozbou je však pro ně stěhování, které jim naruší jejich dokonale fungující domácnost. Býci mají vše nalinkované, a navíc nesnáší zbytečnou práci. Zahlenování a vybalování k tomu rozhodně patří.


Blíženci


Zrozenci Blíženců se nedokážou poprat se stereotypem a dochvilností. Především muži bývají velice nedochvilní. Snad všude chodí pozdě. Blíženec potřebuje mít v životě ve všem volnou ruku a nesnese rutinu. Do puntku nalajnovaný den je pro něj neštěstím a vytrácí se hbitost, fantazie a energie.


Rak


Raci se nejhůře vyrovnávají s rozchodem anebo nehodami v rodinném prostředí, protože spokojenost jejich blízkých je pro ně vším. Raci bývají na povrch nedostupní, ale uvnitř jsou křehké a romantické duše. Rozchod se spřízněnou duší je pro ně největší prohra, už nic nebude jako dřív.