Znamení zvěrokruhu může ledacos naznačit a prozradit. Dnes se podíváme na zoubek tomu, co skutečně nenávidíme podle hvězd. Co žárlivost, změna zaměstnání, lež, nedochvilnost a nuda? Našli jste se?

Beran

Pro Berana je nesnesitelná každičká aktivita, kde je zapotřebí trpělivosti, protože nikdy nevydrží dělat jednu práci dlouho. Jakmile mu zasáhne do života nuda, dlouhé čekání a vyřizování na úřadech, je naprosto znechucen. Když něco Beran chce, musí to výt splněno jako mávnutím kouzelného proutku.

Temné stránky podle horoskopu: Skrývá se ve vás démon?

Temné stránky podle horoskopu: Skrývá se ve vás démon?

Ryby jsou v temném nastavení příliš emocionální, nevypočitatelné v lásce i nenávisti, hysterické, mohou se z nich stát i stalkeři.

Doporučené články Více


Býk


Býci potřebují v životě řád a změny jakéhokoliv typu jen stěží snášejí. Největší hrozbou je však pro ně stěhování, které jim naruší jejich dokonale fungující domácnost. Býci mají vše nalinkované, a navíc nesnáší zbytečnou práci. Zahlenování a vybalování k tomu rozhodně patří.


Blíženci


Zrozenci Blíženců se nedokážou poprat se stereotypem a dochvilností. Především muži bývají velice nedochvilní. Snad všude chodí pozdě. Blíženec potřebuje mít v životě ve všem volnou ruku a nesnese rutinu. Do puntku nalajnovaný den je pro něj neštěstím a vytrácí se hbitost, fantazie a energie.


Rak


Raci se nejhůře vyrovnávají s rozchodem anebo nehodami v rodinném prostředí, protože spokojenost jejich blízkých je pro ně vším. Raci bývají na povrch nedostupní, ale uvnitř jsou křehké a romantické duše. Rozchod se spřízněnou duší je pro ně největší prohra, už nic nebude jako dřív.