Střelci 

Jsou vizionáři a dobrodruzi, nedělá jim problém pustit se do šílených podniků. Mohou spáchat loupež, přepadení banky, ale také se mohou dopustit terorismu. Neleknou se prostě ničeho a ani to největší riziko je nemůže od jejich řádění odradit.

Kozorozi 

Jsou pragmatičtí perfekcionalisté, rození vůdci. Připadá u nich v úvahu zpronevěra, mohou být hlavou zločinecké organizace, dokážou být mnohdy nelítostní. Mohou taky zavraždit nebo nechat zavraždit nepohodlného partnera.

Jaká jste maminka podle horoskopu: Vychováváte nebo jste spíše kamarádka?

Jaká jste maminka podle horoskopu: Vychováváte nebo jste spíše kamarádka?

Založit rodinu může být velký krok do neznáma. Čekají vás příjemné rodičovské povinnosti? Tápete, jaká budete matka? Nepropadejte panice, každá maminka je pro své dítě ta jediná a nejlepší, přestože se to tak kolikrát na první pohled nemusí zdát.

Doporučené články Více

Vodnáři 

Jako volnomyšlenkářský idealista může ve jménu myšlenky napáchat hodně škody. Může být vůdcem sekty, ideologem teroristické buňky, dealovat drogy.

Ryby 

Jsou proměnlivé a velmi snadno ovlivnitelné. Svést je ke hříchu není proto vůbec těžké, takže se jako komplicové mohou zúčastnit takřka každého zločinu. Mohou užívat i prodávat drogy.

zdroj: