Máš pocit, že se ti láska vyhýbá, ten pravý pořád nepřichází a tobě již dochází trpělivost? Pak je právě ten nejlepší čas se pohnout v životě dál. Právě dnes je totiž Novoluní a my si pro tebe připravili speciální výklad lásky. Tak mrkni, jak na tom jsi.

BERAN (21.3. – 20.4.)

S Novem k tobě přichází také nové začátky, jak příznačné a trefné. Jestli jsi sama, buď si jistá, že láska na tebe již čeká a potkáš tu pravou – osudovou, to, že ti zamotá pořádně hlavu a poplete srdce, je jisté. Pokud již partnera máš a vztah procházel krizí, konečně přichází změna a oba si upřímně přiznáte, že se stále milujete. Vůbec není vyloučené, že se budete radovat z nového a nečekaného přírůstku.

Ptačí horoskop: Mrkněte, jaké vlastnosti jsou pro vás typické. Opravdu to sedí!

Ptačí horoskop: Mrkněte, jaké vlastnosti jsou pro vás typické. Opravdu to sedí!

Věděli jste o tom, že existuje ptačí horoskop? Nechápavě kroutíte hlavou a myslíte si, že jde o nějaký výmysl? Omyl, ptačí horoskop existuje a prozradí o vaší povaze víc, než si myslíte!

Doporučené články Více

BÝK (21.4. – 21.5.)

S Novem k tobě přichází jedno z nejkrásnějších období lásky. Máš před sebou nádherné dny bez ohledu na to, jestli jsi sama, procházíš krizí nebo lásku hledáš. Velká změna je tady jen pro tebe. Zhluboka se nadechni a vychutnávej radostné a láskyplné dny. Tvé dávné touhy se konečně mění v realitu, to, po čem jsi toužila, je tady.

BLÍŽENCI (22.5. – 22.6.)

S Novem k tobě přichází vyhrocení problémů, neshody, které naberou na intenzitě. Přesto budeš mít energie na rozdávání a rozhodneš se svoji svízelnou situaci s naprostým klidem vyřešit. Konečně ti došlo, že vztah byl horší, než zápas v ringu a začneš s tím něco dělat. Nezadaná dávej pozor, točí se kolem tebe jen muži, na které není spoleh, vydrž.

RAK (22.6. – 22.7.)

Novoluní ti přináší ten nejlepší způsob, jak vyřešit a překonat vztahové překážky. Konečně se ti rozsvítí v hlavě a pochopíš, že nemá smysl na partnera spěchat a tlačit ho do kouta výčitkami a žárlivostí. Díky tomu si nejen vylepšíš u své drahé polovičky skóre, ale také ti připraví nevšední překvapení. Oba vás může překvapit nečekané těhotenství. Nezadaná, pokud miminko neplánuješ dávej pozor, těhotenství by tě velmi nepříjemně překvapilo a potencionální tatínek by vzal nohy na ramena.