Máš pocit, že se ti láska vyhýbá, ten pravý pořád nepřichází a tobě již dochází trpělivost? Pak je právě ten nejlepší čas se pohnout v životě dál. Právě dnes je totiž Novoluní a my si pro tebe připravili speciální výklad lásky. Tak mrkni, jak na tom jsi.

BERAN (21.3. – 20.4.)

S Novem k tobě přichází také nové začátky, jak příznačné a trefné. Jestli jsi sama, buď si jistá, že láska na tebe již čeká a potkáš tu pravou – osudovou, to, že ti zamotá pořádně hlavu a poplete srdce, je jisté. Pokud již partnera máš a vztah procházel krizí, konečně přichází změna a oba si upřímně přiznáte, že se stále milujete. Vůbec není vyloučené, že se budete radovat z nového a nečekaného přírůstku.

Tohle děláte ve svých dvaceti a budete toho litovat

Tohle děláte ve svých dvaceti a budete toho litovat

Všichni děláme něco, čeho později můžeme litovat. Teď si to ještě moc neuvědomujeme, ale později budeme. Změňte to, aby vám život neprotekl mezi prsty. Co děláte špatně, vám prozradí znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

BÝK (21.4. – 21.5.)

S Novem k tobě přichází jedno z nejkrásnějších období lásky. Máš před sebou nádherné dny bez ohledu na to, jestli jsi sama, procházíš krizí nebo lásku hledáš. Velká změna je tady jen pro tebe. Zhluboka se nadechni a vychutnávej radostné a láskyplné dny. Tvé dávné touhy se konečně mění v realitu, to, po čem jsi toužila, je tady.

BLÍŽENCI (22.5. – 22.6.)

S Novem k tobě přichází vyhrocení problémů, neshody, které naberou na intenzitě. Přesto budeš mít energie na rozdávání a rozhodneš se svoji svízelnou situaci s naprostým klidem vyřešit. Konečně ti došlo, že vztah byl horší, než zápas v ringu a začneš s tím něco dělat. Nezadaná dávej pozor, točí se kolem tebe jen muži, na které není spoleh, vydrž.

RAK (22.6. – 22.7.)

Novoluní ti přináší ten nejlepší způsob, jak vyřešit a překonat vztahové překážky. Konečně se ti rozsvítí v hlavě a pochopíš, že nemá smysl na partnera spěchat a tlačit ho do kouta výčitkami a žárlivostí. Díky tomu si nejen vylepšíš u své drahé polovičky skóre, ale také ti připraví nevšední překvapení. Oba vás může překvapit nečekané těhotenství. Nezadaná, pokud miminko neplánuješ dávej pozor, těhotenství by tě velmi nepříjemně překvapilo a potencionální tatínek by vzal nohy na ramena.