Rozchod nikdy není příjemný, ale někdo se s ním přeci jen vypořádá rychleji a lépe než ten druhý. Předpokládejme, že neexistuje žádný univerzální návod, jak se vyrovnat s odchodem drahé polovičky. Proč taky? Každý člověk je originál a není možné do jednoho manuálu obsáhnout všechny lidské osudy. Které znamení z rozpadu vztahu nedělá moc velkou vědu? A kdo brečí v koutě?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Energický Beran se dokáže bezmezně zamilovat a své drahé polovičce by snesl modré z nebe. Když ale dojde na nejhorší, jak snáší rozchod? Navenek jej zvládá dobře, nicméně uvnitř bojuje sám se sebou a dohánějí ho výčitky. Aspoň chvíli. Pak ho porozchodová deprese opustí. Pakliže si z rozpadu vztahu nic nedělá, nikdy dotyčnou osobu nemiloval natolik, aby se kvůli ní trápil. Rozvedený Beran na svoje děti tak trochu zapomíná.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk patří k věrným a stálým znamením, ale stejně stálý je bohužel i v negativních emocích. Rozchod ho maximálně zasáhne, ačkoli dovede svoje pocity skrývat a nikdo by mu přílišnou citlivost nehádal. Po rozpadu vztahu se k dětem chová stejně jako dřív a od své bývalé přítelkyně či manželky očekává úctu.

TÝDENNÍ HOROSKOP POD VLIVEM RUDÉHO MĚSÍCE: BÝK pozná touhu, LEV převezme silnou iniciativu

TÝDENNÍ HOROSKOP POD VLIVEM RUDÉHO MĚSÍCE: BÝK pozná touhu, LEV převezme silnou iniciativu

První úplněk letošního roku k nám přichází 21. ledna, v 06:12 hod. Mělo by jít o „Sněžný úplněk“ podle starých Indiánů, ale všechno bude jinak. K úplňku se pojí zároveň úplné zatmění Měsíce, jedná se o poslední úplné zatmění tohoto desetiletí. Měsíc bude

Doporučené články Více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou znamení, které je velmi svobodné duchem. Blíženec k rozchodům přistupuje racionálně, protože mnohdy se mu rozpad starého vztahu „hodí do krámu“. Pokud ho žena opustí proti jeho vůli, vytrvale se ji snaží dobývat, ale upřímně? Ve většině případů to dělá jen proto, aby ji mohl opět zklamat. Své děti Blíženec zbožňuje, jsou pro něj vším a trpí, když se s nimi nemůže vídat.