Čekají vás v životě změny? Budete trpět podzimní depresí? Víme, co čeká na podzim vaše znamení.

Beran

Budete muset přehodnotit priority. Podzim pro vás bude plný těžkých situací, které budete muset rychle řešit. Během podzimních měsíců si ujasněte priority a pekelně se na ně soustřeďte. Moc vám ale neprospěje, když se budete pokoušet dělat víc věcí naráz. Nenechte se rozptýlit ani lidmi, kteří se vás pokusí odradit. Upravte jídelníček a konečně si najděte pohybovou aktivitu, která vás bude bavit.

Alkohol podle znamení: Kozorozi se hlídají, Beranům rozvazuje jazyk

Alkohol podle znamení: Kozorozi se hlídají, Beranům rozvazuje jazyk

Dokonce i taková věc, jako je pití alkoholu, může být podmíněna znamením, ve kterém jste se narodila. Co vám daly hvězdy do vínku, pokud jde o alkoholové návyky? Umíte pít, anebo vás alkohol zbavuje zábran, čehož pak litujete?

Doporučené články Více

Býk

Dostanete nabídku, která se neodmítá. Podzim pro vás bude jako na houpačce, a to v citové i osobní sféře. Na podzim budete hýřit optimismem a sebejistotou. Díky tomu k vám začnou připlouvat samé úžasné příležitosti. Chopte se jich! Pokud se vám náhodou v něčem přestane dařit, nebojte se změnit směr. Hlavně nezapomínejte relaxovat a rozmazlovat tělo. V listopadu pookřejete na prodlouženém víkendu v přírodě. Věřte si, jste silnější a schopnější než si myslíte.

Blíženci

Období harmonie a pozitivní energie. Kariéra se bude vyvíjet přesně podle vašich představ. Chňapněte po každé příležitosti podílet se na něčem tvůrčím a neodmítejte ani ty nejvýstřednější projekty! V listopadu budete sršet energií. Nečekaná souhra pohody v práci i doma vás ale dokáže vykolejit. Nejste zvyklí na takovou pohodu.