Čekají vás v životě změny? Budete trpět podzimní depresí? Víme, co čeká na podzim vaše znamení.

Beran

Budete muset přehodnotit priority. Podzim pro vás bude plný těžkých situací, které budete muset rychle řešit. Během podzimních měsíců si ujasněte priority a pekelně se na ně soustřeďte. Moc vám ale neprospěje, když se budete pokoušet dělat víc věcí naráz. Nenechte se rozptýlit ani lidmi, kteří se vás pokusí odradit. Upravte jídelníček a konečně si najděte pohybovou aktivitu, která vás bude bavit.

Zamilujte se... Do vlastního těla! Podle znamení zvěrokruhu

Zamilujte se... Do vlastního těla! Podle znamení zvěrokruhu

Každý má nějaké šrámy a jizvy, pupínky nebo vyrážku, kila navíc nebo je naopak kost a kůže. Každý by možná někdy chtěl být vyšší nebo mít jinou barvu vlasů. Ale lze vůbec dosáhnout dokonalosti? Těžko! Možná tak na reklamních fotkách. Jenže právě nedokonal

Doporučené články Více

Býk

Dostanete nabídku, která se neodmítá. Podzim pro vás bude jako na houpačce, a to v citové i osobní sféře. Na podzim budete hýřit optimismem a sebejistotou. Díky tomu k vám začnou připlouvat samé úžasné příležitosti. Chopte se jich! Pokud se vám náhodou v něčem přestane dařit, nebojte se změnit směr. Hlavně nezapomínejte relaxovat a rozmazlovat tělo. V listopadu pookřejete na prodlouženém víkendu v přírodě. Věřte si, jste silnější a schopnější než si myslíte.

Blíženci

Období harmonie a pozitivní energie. Kariéra se bude vyvíjet přesně podle vašich představ. Chňapněte po každé příležitosti podílet se na něčem tvůrčím a neodmítejte ani ty nejvýstřednější projekty! V listopadu budete sršet energií. Nečekaná souhra pohody v práci i doma vás ale dokáže vykolejit. Nejste zvyklí na takovou pohodu.