Nový měsíc je opět tu a s ním pořádné životní změny. Předposlední měsíc zatěžkávacího roku si pro nás konečně připravil příjemnější dávku emocí a každé znamení se má opravdu na co těšit. Povýší vás v práci a nebo konečně potkáte lásku svého života? To všechno se konečně změní. Hvězdy každému znamení prorokují opravdu přenádherný listopad!


BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Nový příval endorfinů bude kolovat ve vašich žilách. Již od začátku listopadu budete mít pocit znovuzrození. Do vašeho života totiž konečně přijde láska, která vašemu nudnému roku dá naprosto nový rozměr. Kdy se můžete těšit na amorův šíp? Dozvíte se v naší fotogaleriii!

Horoskop na rok 2019: Co čeká vaše znamení v lásce, práci a zdraví?

Horoskop na rok 2019: Co čeká vaše znamení v lásce, práci a zdraví?

Silvestr a Nový rok budou pod taktovkou stellia (shluku planet) v seriózním znamení Kozoroha. Takže oslavy budou umírněné, prostě na úrovni, a když to někdo přežene, ostatní ho začnou ignorovat. Nikdo totiž nebude stát o ostudu, natož skandál…

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou pořádní labužníci a svou lásku k jídlu budou chtít v listopadu trochu posunout. Nový měsíc vás nakopne pořádnou energií a vy se přihlásíte na kurz vaření. Sice vám to ze začátku moc nepůjde, ale to se změní! V jaký den bude nejlepší začít? Vaše spřízněné dny na kulinářství najdete v galerii pod svým znamením.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Pro Blížence nemají hvězdy jako snad pro jediné znamení zvěrokruhu zrovna přívětivé zprávy. Po dlouhé době vám končí období klidu, které vystřídá pořádný stres. Všechno se vám otřese v základech. V hlavě totiž už budete mít blížící se Vánoce a s nimi spojené finance. V jaký týden nakoupíte nejlevněji? Hvězdy vám to poradí v galerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Listopad vám přinese pořádnou dávku pozitivní energie. Již od 10. listopadu se můžete těšit na to, že váš život bude zalitý sluncem. Budete jako kvetoucí strom, protože se vám bude dařit hlavně v oblasti financí. Hvězdy vás nabádají, abyste investovali. Kdy tento krok učinit? Více se dozvíte v naší galerii!