Nový měsíc se opět blíží rychlostí blesku a chystá si pro nás pořádnou dávku nových zkušeností a emocí! Celý podzim se ponese v duchu životních změn, které budou velkou zatěžkávací zkouškou. Co v tomto období čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Říjen si pro vás připravil období plné stresu. Přijde totiž někdo, kdo vám tak zamává se sebevědomím, že se budete cítit jako hromádka neštěstí. Podzimní deprese přijde jako nevítaný host!

NEJDRSNĚJŠÍ HOROSKOP ROKU: Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní!

NEJDRSNĚJŠÍ HOROSKOP ROKU: Býk je lemra líná, Rak je pijavice a Lvi jsou arogantní!

Pokud máte dostatek kuráže a nebojíte se ostré kritiky na vlastní hlavu, pak je tento horoskop přímo pro vás. Ty, kteří se nebojí přiznat si vlastní chyby, možná výčet jejich negativních vlastností posune dál a stanou se z nich lepší lidé. Tohle je hodně

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Celý říjen budete jako rentgen. Všechny prokouknete a nic vám neunikne a běda tomu, kdo vás bude chtít obelhat. Dejte si však pozor na to, ať se z toho nestane posedlost, mohli byste totiž od sebe odehnat i lidi, které milujete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci by si měli dát konečně pohov a trochu si odpočinout. Pokud tak neučiníte, celý říjen vás postihne únava jako hrom. Máte nejen oslabené tělo, ale i mysl, takže si dejte pozor, ať se neodrovnáte!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

První dny tohoto měsíce to nebudou úplně fajn. Ze skříně vypadne totiž kostlivec, kterého jste dlouho střežili. Je ten pravý čas postavit se problému čelem a vyřešit ho. Uvidíte, že jakmile nebudete pořád strkat hlavu do písku, uleví se vám.