Nový měsíc se opět blíží rychlostí blesku a chystá si pro nás pořádnou dávku nových zkušeností a emocí! Celý podzim se ponese v duchu životních změn, které budou velkou zatěžkávací zkouškou. Co v tomto období čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Říjen si pro vás připravil období plné stresu. Přijde totiž někdo, kdo vám tak zamává se sebevědomím, že se budete cítit jako hromádka neštěstí. Podzimní deprese přijde jako nevítaný host!

Jak se trápí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jak se trápí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Budeme-li parafrázovat Tolstého, můžeme napsat, že všechna znamení zvěrokruhu jsou šťastná stejně, nešťastná jsou každé svým vlastním způsobem.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Celý říjen budete jako rentgen. Všechny prokouknete a nic vám neunikne a běda tomu, kdo vás bude chtít obelhat. Dejte si však pozor na to, ať se z toho nestane posedlost, mohli byste totiž od sebe odehnat i lidi, které milujete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci by si měli dát konečně pohov a trochu si odpočinout. Pokud tak neučiníte, celý říjen vás postihne únava jako hrom. Máte nejen oslabené tělo, ale i mysl, takže si dejte pozor, ať se neodrovnáte!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

První dny tohoto měsíce to nebudou úplně fajn. Ze skříně vypadne totiž kostlivec, kterého jste dlouho střežili. Je ten pravý čas postavit se problému čelem a vyřešit ho. Uvidíte, že jakmile nebudete pořád strkat hlavu do písku, uleví se vám.