Co vás čeká v prvním měsíci roku 2019? To budete koukat. Přečtěte si, kdo potká pravou lásku, jaké změny na vás čekají a na co byste si měli dát pozor. Horoskop na leden vás určitě překvapí. 

Beran


Podaří se vám na začátku roku 2019 nastartovat životní štěstí, milí Berani? Mars pokračuje v ohnivé cestě, což se odrazí na bystrém myšlení i dravosti. Oproti prosinci se však aktivita rychleji vyčerpá. Může za to kvadratura Slunce, která vám do 19. ledna bude upíjet elán. Čemu se naopak daří po celý měsíc, je sféra lásky. Venuše nabízí četné příležitosti k seznámení a zadaným slibuje oživení vztahu.

Velký horoskop pro rok 2019: Co vás čeká podle astroložky Jarmily Gričové?

Velký horoskop pro rok 2019: Co vás čeká podle astroložky Jarmily Gričové?

Opět stojíme na prahu nového roku a opět přemýšlíme nad tím, co přinese. Ten letošní je navíc pod vládou Merkura, což znamená, že v něm budou důležitou až zásadní roli hrát informace všeho druhu. Jak získat ty správné?

Doporučené články Více

Býk


První měsíc nového roku je pro Býky symbolem brilantní komunikace a rozkvétajících mezilidských vztahů. Trigon Merkuru vám nabízí šanci rozšířit okruh známých. Zadaní získají inspirativní přátele, singles mohou rok 2019 odstartovat novou láskou! Šťastným dnem z tohoto pohledu je hned 6. leden. Problematická je pouze Venuše, která rozdmýchává hádky s drahou polovičkou. Kamenem úrazu budou finance.

Blíženci


Milí Blíženci, vstup do nového roku bude impozantní! Leden vám propůjčuje rychlost a aktivitu, nechybí vám dravost v žádném směru. Citelné to je na kariéře, kde předběhnete konkurenci mílovými kroky. Sami nevíte, jak můžete zvládat tolik různorodých činností naráz. Navíc nepůsobíte upachtěným dojmem, naopak jste sympatičtí a přitahujete pozornost okolí. Nové kontakty se vám budou hodit.

Rak


Milí Raci, začátek roku 2019 vypadá nadějně. Do 6. se radujete z Venušiny ochranné náruče, která se s vámi záhy rozloučí. Žezlo převezme náladový Mars zatěžující mezilidské vztahy v soukromí i na pracovní půdě. Do povinností se musíte nutit, navíc je to na výsledku znát. Největší krize přijde okolo 12. ledna. Nezbývá než se obrnit trpělivostí a najít si v životě i to hezké. Je čas oprášit milované hobby.