Dirigentem událostí bude retrográdní Venuše plující v blízkosti Merkura, která jakoby zmizí z noční oblohy. Udělá to ale jenom proto, aby „bezbolestně“ odhalila vaše hluboko ukryté pochybnosti.

Stejně tak vytáhne na světlo nejskrytější tajemství, z nichž máte povědomý strach, a nejspíš souvisejí s láskou, vztahy a sexem. Poté podle mytologie zamíří do podsvětí, aby všechen balast, který škodí psychice, navždy pomyslně pohřbila. Ke konci týdne se tedy začnete cítit asi jako bájný Fénix, který povstal z popela.

Tabu podle horoskopu: Ryby nepřestanou snít, Beran se nepodřídí

Tabu podle horoskopu: Ryby nepřestanou snít, Beran se nepodřídí

Jsou věci, které nám prostě jdou proti srsti, neslučují se s naším životním pohledem, a proto je prostě neděláme. Co neskousne vaše znamení?

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Neměli byste se vyhýbat místům s tajemnou minulostí. Vyzní to možná zvláštně, ale jste jediné znamení, které by v tomto období mohlo navázat kontakt s vyšší mocí. Na druhé straně nemějte příliš velké nároky, spíš se snažte dělat vstřícné kroky a víc dávejte, než berte. Máte-li požádáno o peníze z cizích zdrojů, nejspíš už jsou na cestě, ale tento týden na vaše konto ještě nedorazí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jste-li finančně závislí na spolupráci s někým, nebo na své drahé polovičce, a to vás nutí podřizovat se, podniknete chytrý, přímo geniální tah a vaše role se konečně otočí. Mate-li něco neobjasněného z minulosti, ptejte se a dozvíte se spoustu zajímavých informací navíc. Otázky totiž dokážete klást tak fikaně, že vám lidé řeknou i to, co by si za normálních okolností nechali pro sebe.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Je jedno, v čem spočívá vaše práce, každopádně budete muset něco opravit, předělat nebo například udělat znovu. Vaše chyba to ale nebude, požadavky změní nadřízení či zákazník. Z toho budete unavení psychicky i fyzicky, ale víkend vám to vynahradí. Užijete si zábavy, konstelace dokonce naznačují, že noc ze soboty na neděli proflámujete…

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Abyste se ve volném čase nenudili, měli byste se vrátit ke koníčku z mládí. Ať jde o sport, hru na hudební nástroj, nebo třeba malování, nic vám nepůjde hned tak dobře jako kdysi. Je možné, že po pár dnech budete mít chuť se staronovou zálibou praštit. Buďte trpěliví, protože spokojení se sebou budete již koncem měsíce, a poté možná začnete sklízet nejen pochvaly, ale i potlesk.

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi cloumají a berou nám energii. Máte určitou věc, situaci, kvůli které opakovaně můžete vyletět z kůže? A nevíte, proč tomu tak je? Možná najdete vysvětlení ve sv

Doporučené články Více