Horoskopy nám dokážou prozradit mnohé o našich osobnostech. Dozvíme se také, které naše vlastnosti jsou pro druhé pohlaví přitažlivé. Zjistěte, čím jste pro muže atraktivní vy!

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Beranům se nadá upřít jejich dominance a proto i v lásce mají vždy hlavní slovo. O to více pak muže přitahuje ta něžná a citlivá osůbka, která se za sebevědomou a dominantní ženou skrývá. Muže zcela okouzlí to, pokud mu taková žena dá najevo, že právě on je ten, na kterého se můžou s důvěrou obrátit.

Každá žena je trochu čarodějka: Ženská magie podle znamení zvěrokruhu

Každá žena je trochu čarodějka: Ženská magie podle znamení zvěrokruhu

K čemu máte největší vlohy? Jak působíte na muže? A proč se vám některé věci prostě „dějí"? Svůj podíl na tom může mít i den, kdy jste se narodila, tedy vaše znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Žena ve znamení Býka dokáže svou lásku skutečně prožívat a to je to, co na ní muže nejvíce přitahuje. Každý dotek ženy v Býku dokážou procítit a umí si říci, co se jim líbí. Pokud navíc dokáže stejně tak naslouchat požadavkům a přáním toho druhého, bude v očích muže neodolatelná.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Muže na ženách Blížencích nejvíce přitahuje jejich inteligence. Tyto ženy jsou velmi chytré a vnímavé, což ocení každý rozumný muž, který netouží jen po krásném pozlátku. Tyto ženy si však musí dát pozor, aby jejich intelekt vždy nepřebil spontánnost a emoce a nestaly se z nich ledové královny.