Horoskopy nám dokážou prozradit mnohé o našich osobnostech. Dozvíme se také, které naše vlastnosti jsou pro druhé pohlaví přitažlivé. Zjistěte, čím jste pro muže atraktivní vy!

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Beranům se nadá upřít jejich dominance a proto i v lásce mají vždy hlavní slovo. O to více pak muže přitahuje ta něžná a citlivá osůbka, která se za sebevědomou a dominantní ženou skrývá. Muže zcela okouzlí to, pokud mu taková žena dá najevo, že právě on je ten, na kterého se můžou s důvěrou obrátit.

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Věci probíhají dobře, když váš partner ví, že si ho vážíte. Pochvala, nebo uznalá poklona, je jedno, jak to dáte najevo. Chcete-li dosáhnout vzájemného porozumění a uchovat lásku, je důležité naučit se volit ta správná slova.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Žena ve znamení Býka dokáže svou lásku skutečně prožívat a to je to, co na ní muže nejvíce přitahuje. Každý dotek ženy v Býku dokážou procítit a umí si říci, co se jim líbí. Pokud navíc dokáže stejně tak naslouchat požadavkům a přáním toho druhého, bude v očích muže neodolatelná.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Muže na ženách Blížencích nejvíce přitahuje jejich inteligence. Tyto ženy jsou velmi chytré a vnímavé, což ocení každý rozumný muž, který netouží jen po krásném pozlátku. Tyto ženy si však musí dát pozor, aby jejich intelekt vždy nepřebil spontánnost a emoce a nestaly se z nich ledové královny.