Každý máme nějakou horší stránku, se kterou se nechceme chlubit nebo se ji pokoušíme zakrýt. Ovšem někdy je právě tahle temná stránka naší osobnosti pro druhé přitažlivá a s*xy. Která to je u vás?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Lidé narození v tomto znamení bývají impulzivní a někdy agresivní. Rádi riskují a všechno by chtěli hned. Nejúžasnější na nich je to, že jsou odhodlaní dostat to, co chtějí, za každou cenu. A klidně použijí i prostředky, které nejsou nejférovější. Právě to je ale pro mnohé atraktivní a omluvitelné.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (03-11-2018)

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Podobně jako Berani, i Býci jsou dost paličatí. Je to prostě „býk“ zvěrokruhu, kterému když ukážete červenou barvu, vypění. Jejich temná stránka vyplývá z narcismu. Jsou marniví, mají přirozenou náklonnost ke kráse. Jejich marnivost překvapivě ostatní může přitahovat a činit je skutečně neodolatelnými.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci jsou bytosti dvojí tváře, mnozí mají tendenci neustále trochu předstírat. Mají rádi tajemné věci, hudbu, knihy, módní trendy. Vždy se snaží nějak zapůsobit, což může druhé přitahovat – ovšem i odpuzovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci jsou rodinné typy, které rády mluví s rodinou a přáteli. Pokud jde o ostatní osoby mimo jejich bezprostřední okruh, jsou spíše uzavření a nekomunikativní. To je jejich temnější stránka, protože trvá, než se jim dostanete pod kůži. Na druhou stranu, jejich záhadnost je svým způsobem atraktivní a nutí ostatní, aby je blíže poznali.