Jedna z mnoha věcí, ktrerou astrologie dokáže, je poskytnout nám informace o jednotlivých typech mužů a žen, které se vzájemně přitahují a také typy, pro které se nakonec rozhodnou, pokud jde o dlouhodobý vztah. Zdá se, že hvězdy často vědí o lidech víc než my sami.

Druhů přitažlivosti je hned několik. Lidé mohou prožívat přitažlivost pouze k tělu nebo třeba jen k mysli a někdy může být přitažlivost tak obrovská, že na danou osobu myslíme prakticky pořád. 

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHA skrývá postelové fantazie, KOZOROH zatlouká románek

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHA skrývá postelové fantazie, KOZOROH zatlouká románek

Stojí před námi poslední lednové dny. Co čeká Berana? Co Raka? A jaký týden budou mít ostatní znamení zvěrokruhu? Koncem týdne se dostane vše do rovnováhy a potíže některých zrozenců začnou pomalu ale jistě odeznívat. Najdou nový způsob, jak nejlépe vychá

Doporučené články Více

Přitažlivost by neměla být zaměňěna s posedlostí, která může být velmi nebezpečná, trapná a destruktivní. 

Když cítíte k někomu přitažlivost, jiskří to, chcete jej poznat lépe. Může se vám líbit, jak daná osoba vypadá nebo jaký má charakter. Přitažlivost je nejen vzrušující, může být i zábavná. Když ji "dobře živíte" a hlouběji se svými pocity zabýváte, můžete se nakonec i zamilovat.

Astrologie nám může pomoct zjistit, jaký druh žen muži v jednotlivých znameních zvěrokruhu preferují.

Beran

Muž v beranu miluje silné a nezávislé ženy, které si dokážou říct, co chtějí a kladně přijímají výzvy. Úspěšná a schopná žena působí na berana jako afrodiziakum. 

Co na vás podle horoskopu postrádají vaši ex nejvíce?

Co na vás podle horoskopu postrádají vaši ex nejvíce?

Když opadne oblak šílenství, každý určitě dokáže jmenovat minimálně jednu věc, která mu na jeho ex chybí. A tohle chybí těm nešťastníkům, co se rozešli s vámi.

Doporučené články Více

Býk

Pozornost býka zaujme žena oplývající podporou a vtipem. Pokud si žena zachová krásu ženskosti, nevadí, když býka občas uzemní. Takovou ženu bude i přesto velmi silně milovat.

Blíženec

U blížence má vyhráno žena silně inteligentní, kreativní a vtipná. Jestli že se vám podaří zaujmout muže v blíženci a nepřestanete jej překvapovat a fascinovat, budete pro něj neodolatelná.

Rak

Raci milují nevinnost a oddanost. Pokud nalezne v ženě něco jako raněného ptáčka, kterému musí pomáhat a chránit ho, bude pro něj velmi těžké ubránit se lásce.