Jedna z mnoha věcí, ktrerou astrologie dokáže, je poskytnout nám informace o jednotlivých typech mužů a žen, které se vzájemně přitahují a také typy, pro které se nakonec rozhodnou, pokud jde o dlouhodobý vztah. Zdá se, že hvězdy často vědí o lidech víc než my sami.

Druhů přitažlivosti je hned několik. Lidé mohou prožívat přitažlivost pouze k tělu nebo třeba jen k mysli a někdy může být přitažlivost tak obrovská, že na danou osobu myslíme prakticky pořád. 

Horoskop na dnešní den - Pátek (09-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Pátek (09-11-2018)

Dnes asi doslova vyždímete svou peněženku, ale žádný strach, nákup bude stát za to.

Doporučené články Více

Přitažlivost by neměla být zaměňěna s posedlostí, která může být velmi nebezpečná, trapná a destruktivní. 

Když cítíte k někomu přitažlivost, jiskří to, chcete jej poznat lépe. Může se vám líbit, jak daná osoba vypadá nebo jaký má charakter. Přitažlivost je nejen vzrušující, může být i zábavná. Když ji "dobře živíte" a hlouběji se svými pocity zabýváte, můžete se nakonec i zamilovat.

Astrologie nám může pomoct zjistit, jaký druh žen muži v jednotlivých znameních zvěrokruhu preferují.

Beran

Muž v beranu miluje silné a nezávislé ženy, které si dokážou říct, co chtějí a kladně přijímají výzvy. Úspěšná a schopná žena působí na berana jako afrodiziakum. 

NIKDY VÁM NEODPUSTIA: 6 ZNAMENÍ ZVEROKRUHU, KTORÉ ZRADÍTE LEN RAZ

NIKDY VÁM NEODPUSTIA: 6 ZNAMENÍ ZVEROKRUHU, KTORÉ ZRADÍTE LEN RAZ

Existujú typy ľudí, ktorí vám odpustia znova a znova. Zároveň však existujú aj takí, ktorí nesú zradu príliš ťažko a prekonať ju je pre nich v podstate nepredstaviteľné. Patríte medzi ne?

Doporučené články Více

Býk

Pozornost býka zaujme žena oplývající podporou a vtipem. Pokud si žena zachová krásu ženskosti, nevadí, když býka občas uzemní. Takovou ženu bude i přesto velmi silně milovat.

Blíženec

U blížence má vyhráno žena silně inteligentní, kreativní a vtipná. Jestli že se vám podaří zaujmout muže v blíženci a nepřestanete jej překvapovat a fascinovat, budete pro něj neodolatelná.

Rak

Raci milují nevinnost a oddanost. Pokud nalezne v ženě něco jako raněného ptáčka, kterému musí pomáhat a chránit ho, bude pro něj velmi těžké ubránit se lásce.