Láska vládne světu a nezná hranice. Co by mohlo být silnějšího a sladšího než ona? Když jste zamilovaná, je to tak krásné. Ale co ten druhý? Postavení slunce v horoskopu leccos dokáže naznačit.

Co dělat, pokud už partnera máte

Zkuste si tutéž věštbu a uvidíte, jestli na vaše partnerské soužití opravdu sedí!

Jaké jsou vaše polibky podle znamení zvěrokruhu?

Jaké jsou vaše polibky podle znamení zvěrokruhu?

Když někoho políbíme, jakoby se celý svět zastavil a my vnímali pouze tento intimní okamžik. Každé znamení zvěrokruhu má svůj styl polibků, který řekne mnoho o osobnostních rysech každého člověka. I polibek dokáže prozradit to, za jsme něžní, upřímní, div

Doporučené články Více

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ve vašem vztahu se někdo z vás musí naučit dávat, nebo brzy padne kosa na kámen. Jinak se ale bude jednat o krásný a vášnivý vztah.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jste prostě skvělý pár! Opravdu se budete milovat a váš vztah bude skutečně na vážno. Vaše manželství může být velmi dlouhé a krásné.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Budete spolu tak dlouho, jak se vedle sebe budete cítit dobře. Na manželství a vážný vztah ale v tohle případě připraveni nejste.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Budete mít se svým protějškem velmi silný a harmonický vztah a taky společné zájmy. Oceníte stabilitu a hodnotu svého vztahu a rozhodně ho nevyměníte za nějaký krátkodechý flirtík.

Typy partnerů podle znamení: Ryby jsou romantické citlivky a Štíři nevypočitatelné zmije! Jak jste na tom vy?

Typy partnerů podle znamení: Ryby jsou romantické citlivky a Štíři nevypočitatelné zmije! Jak jste na tom vy?

Jste někdy až moc velká citlivka, nebo ve vztahu hledáte spíš logiku? Hádáte se rádi, nebo se snažíte všem zavděčit? Podívejte se, jaký typ partnera jste podle znamení zvěrokruhu a na čem byste měli ještě zapracovat!

Doporučené články Více