Láska vládne světu a nezná hranice. Co by mohlo být silnějšího a sladšího než ona? Když jste zamilovaná, je to tak krásné. Ale co ten druhý? Postavení slunce v horoskopu leccos dokáže naznačit.

Co dělat, pokud už partnera máte

Zkuste si tutéž věštbu a uvidíte, jestli na vaše partnerské soužití opravdu sedí!

Kdo umí držet slovo a komu nevěřit? Býci jsou pevní jako skála, Váhy lžou samy sobě

Kdo umí držet slovo a komu nevěřit? Býci jsou pevní jako skála, Váhy lžou samy sobě

Když něco slíbíte nebo řeknete, že to uděláte, je jisté, že to skutečně splníte? A jak to vypadá s vašimi přáteli nebo partnery? Můžete jim věřit? To, že vám někdo dá svoje slovo, nemusí mít stejnou váhu pro všechny osoby kolem vás. Jak jsou na tom jednot

Doporučené články Více

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ve vašem vztahu se někdo z vás musí naučit dávat, nebo brzy padne kosa na kámen. Jinak se ale bude jednat o krásný a vášnivý vztah.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jste prostě skvělý pár! Opravdu se budete milovat a váš vztah bude skutečně na vážno. Vaše manželství může být velmi dlouhé a krásné.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Budete spolu tak dlouho, jak se vedle sebe budete cítit dobře. Na manželství a vážný vztah ale v tohle případě připraveni nejste.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Budete mít se svým protějškem velmi silný a harmonický vztah a taky společné zájmy. Oceníte stabilitu a hodnotu svého vztahu a rozhodně ho nevyměníte za nějaký krátkodechý flirtík.

Co je na vás podle horoskopu nejhorší?

Co je na vás podle horoskopu nejhorší?

Každý je někdy na pěst. Chcete vědět, kvůli čemu protáčí za vašimi zády okolí oči v sloup?

Doporučené články Více