Přichází říjen a je třeba připravit se nejen na studený vítr, občasné deště či plískanice, ale i na to, co má první podzimní měsíc připravené právě pro vaše znamení zvěrokruhu.

Úplňku se tentokrát dočkáme až ke konci měsíce – čtyřiadvacátého se zatřpytí ve znamení Býka. To znamená, že byste si kolem tohoto dne měli dávat pozor na krk a hlasivky, kvůli Býkovi jsou velmi náchylné k nejrůznějším nachlazením a dalším chorobám. Býk kromě toho posiluje nechuť ke změně, nesnažte se tedy přicházet v této době s žádnými převraty, počkejte si na příznivější situaci. A co má říjen připraveno právě pro vás?

Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

Ženy podle horoskopu: Vodnářky neumějí lhát, Lvice milují nepravé muže

Jistě víte, jaká je základní charakteristika vašeho znamení. Jak ale může znamení ovlivňovat ženskou stránku vaší osobnosti? Jaké jsou ženy ve znamení Lva? Buďte si jistí, že od žen ve znamení Kozoroha je rozeznáte velmi snadno. Jaké jsou nejsilnější, ale

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.) Mág – Královna holí – Páže mečů

Jako Berani jste zvyklí mít situaci pod kontrolou a vždy držet otěže pevně v rukou. Teď se však ve vašem okolí objeví někdo, kdo si jde tvrdě za svým, na nikoho se neohlíží a chce za každou cenu zvítězit. Nechoďte do přímého střetu, vyhněte se mu, nevzešlo by z toho nic dobrého, jen hádky. Ani jeden z vás by totiž nedokázal ustoupit. Zaměřte se prozatím na něco jiného – nejlépe na rodinu a upevňování vztahů. Je ideální okamžik udělat radost drahé polovičce, tak ji rozmazlujte a konflikty nechte spát.

Býk (21. 4. – 21. 5.) 4 pentaklů – 6 mečů – Eso pohárů

Máte pocit, že je vaše pozice dokonalá – cítíte klid, harmonii a jste spokojeni. Anebo ne? Z nějakého důvodu máte nejasný špatný pocit. Někde uvnitř hlodá červík, že by mohlo být lépe. A má pravdu. Jste příliš opatrní a úzkostliví, umanutě sázíte na jistotu, která vás ale pomalu začíná nudit. Nebojte se změny a vyrazte, nikdo vám v rozletu nebude bránit a získáte nejen osamostatnění, ale i pokrok. A navíc, v okruhu vašich přátel někdo čeká miminko, tak se těšte.