KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Miláček doufal, že nadšeně kývnete na jeho představu víkendového programu. Pokud je spojená s návštěvou jeho rodiny, neprojde to. Jistý člen rodiny si to u vás totiž pořádně rozlil a nemáte chuť s ním o ničem diskutovat. Potřebujete vychladnout a získat odstup. Hrozí vám ale i problémy. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, chcete-li o víkendu na někoho intenzivně zapůsobit, pak se vám to podaří. Jistý si před vámi nemůže být opravdu nikdo, protože vašemu osobitému kouzlu nelze odolat. Naštěstí nepatříte k těm, co by příznivou konstelaci zneužili. Ostatně by se to nevyplatilo. V sexu zažijete nepříjemnosti. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

Už vám neuteče: Jak svést muže snů podle zvěrokruhu!

Už vám neuteče: Jak svést muže snů podle zvěrokruhu!

Jste právě single a seznamujete se s novými muži? Pokud ano, určitě jste přemýšlela nad tím, jak svůj vyvolený objev dostat do svých spárů a do postele. Pokud trochu tápete v tom, jak na něj zapůsobit, máme pro vás několik tipů, jak na které znamení. Zaru

Doporučené články Více

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ostatní zrozenci se nemohou dočkat volného víkendu, ale Ryby se natolik ponoří do práce, že úplně zapomenou na konec pracovní doby. Sebeuplatnění je pro vás nejlepší odměnou a důkazem, že vše děláte dobře. Jak to tak vypadá, profesně jste se našli. Pozor na váš vztah. Co vám hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

zdroj: