KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Miláček doufal, že nadšeně kývnete na jeho představu víkendového programu. Pokud je spojená s návštěvou jeho rodiny, neprojde to. Jistý člen rodiny si to u vás totiž pořádně rozlil a nemáte chuť s ním o ničem diskutovat. Potřebujete vychladnout a získat odstup. Hrozí vám ale i problémy. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, chcete-li o víkendu na někoho intenzivně zapůsobit, pak se vám to podaří. Jistý si před vámi nemůže být opravdu nikdo, protože vašemu osobitému kouzlu nelze odolat. Naštěstí nepatříte k těm, co by příznivou konstelaci zneužili. Ostatně by se to nevyplatilo. V sexu zažijete nepříjemnosti. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

Jak se podle horoskopu chováte na sociálních sítích?

Jak se podle horoskopu chováte na sociálních sítích?

Na sociálních sítích se hned pozná, kdo si rád tahá triko a kdo je profesionální šmírák. Jaká charakteristika odpovídá vašemu znamení horoskopu?

Doporučené články Více

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ostatní zrozenci se nemohou dočkat volného víkendu, ale Ryby se natolik ponoří do práce, že úplně zapomenou na konec pracovní doby. Sebeuplatnění je pro vás nejlepší odměnou a důkazem, že vše děláte dobře. Jak to tak vypadá, profesně jste se našli. Pozor na váš vztah. Co vám hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

zdroj: