VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Někdy můžete mít pocit, že nenacházíte správná slova a cítíte se kvůli tomu ztracení. Ale, romantická gesta vám před víkendem vyjdou na jedničku s hvězdičkou. Musíte se přiznat, že to děláte hlavně sami kvůli sobě. S penězi je to jako na houpačce. Na jednu stranu je dokážete vydělat, ale potřebujete někoho, kdo zkrotí touhu po utrácení. Co vás čeká v posteli? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Pátek je v případě Štírů skutečně malá sobota. Nedokážete se soustředit na nic jiného vyjma volnočasového programu. Dokonce si neděláte hlavu s tím, jestli si toho nevšimne někdo z šéfíků. Předpokládáte, že protějšek vymyslí zábavu na víkend, ale to se pletete. Nechcete-li sedět doma jako pecky, začněte plánovat. Pozor, hrozí vám zrada. Od koho? To se dozvíte ve fotogalerii.

Co chtějí ve vztahu ryby, jakého partnera nemusí berani a jak poznáte vodnářky

Co chtějí ve vztahu ryby, jakého partnera nemusí berani a jak poznáte vodnářky

Připravili jsme pro vás pokračování seriálu o znameních zvěrokruhu. V tomto díle se dozvíte vše o vztazích vodnářek, ryb a žen ve znamení Berana. Prozradíme vám všechny přednosti i neřesti těchto žen, ke komu se nejlépe hodí a co všechno na ně platí.

Doporučené články Více

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Když si něčím děláte radost, musí to být stylové. Navíc myslíte na další věc, aby se k vám vydané peníze obloukem vrátily. Takže pozor! Můžete přijít k penězům jako slepý k houslím. Jednak se dočkáte tučné odměny za své pracovní snažení, a hvězdy nevylučují dědictví, nebo dokonce výhru v loterii. Co vás čeká na poli erotickém? To se dozvíte ve fotogalerii.