VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Někdy můžete mít pocit, že nenacházíte správná slova a cítíte se kvůli tomu ztracení. Ale, romantická gesta vám před víkendem vyjdou na jedničku s hvězdičkou. Musíte se přiznat, že to děláte hlavně sami kvůli sobě. S penězi je to jako na houpačce. Na jednu stranu je dokážete vydělat, ale potřebujete někoho, kdo zkrotí touhu po utrácení. Co vás čeká v posteli? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Pátek je v případě Štírů skutečně malá sobota. Nedokážete se soustředit na nic jiného vyjma volnočasového programu. Dokonce si neděláte hlavu s tím, jestli si toho nevšimne někdo z šéfíků. Předpokládáte, že protějšek vymyslí zábavu na víkend, ale to se pletete. Nechcete-li sedět doma jako pecky, začněte plánovat. Pozor, hrozí vám zrada. Od koho? To se dozvíte ve fotogalerii.

Nesedí na vás horoskopy? Víme proč

Nesedí na vás horoskopy? Víme proč

Ať už na horoskopy věříte nebo ne, určitě jste už o nich slyšeli.  Možná se vám zdá, že na vás horoskop vašeho znamení obvykle nesedí. Víte, čím to může být způsobeno?

Doporučené články Více

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Když si něčím děláte radost, musí to být stylové. Navíc myslíte na další věc, aby se k vám vydané peníze obloukem vrátily. Takže pozor! Můžete přijít k penězům jako slepý k houslím. Jednak se dočkáte tučné odměny za své pracovní snažení, a hvězdy nevylučují dědictví, nebo dokonce výhru v loterii. Co vás čeká na poli erotickém? To se dozvíte ve fotogalerii.