RAK (22. 6. – 22. 7.)

Před víkendem prožíváte pracovní krizi. Dolehne na vás stres, kvůli němuž se nemůžete na nic soustředit. Zadaní najdou útočiště u spřízněné duše. Konečně pochopíte, co je na světě důležité a přestanete se dohadovat o maličkostech. Když se nad svými problémy lépe zamyslíte, najdete způsob, jak s nimi naložit. Co vám o víkendu hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V pátek to může jiskřit zejména v týmu spolupracovníků a přátelsky nevypadá ani komunikace s nadřízeným. Zkuste je aspoň neprovokovat. Ve hře je mnohem víc, než si dokážete představit. Nejhorší možná varianta je ztráta stávajícího pracovního místa. Nevíte, jakému protějšku dát přednost. Najednou se kolem vás vyrojilo tolik zájemců, že jste z toho paf. Kdo je ideální volbou? To se dozvíte ve fotogalerii.

Jaký je váš osud podle horoskopu? Ovlivňuje ho karma! Co můžete změnit?

Jaký je váš osud podle horoskopu? Ovlivňuje ho karma! Co můžete změnit?

Máte někdy pocit, že se váš život odvíjí způsobem, který nemůžete ovlivnit? Vaše sluneční znamení je klíč k pochopení karmy z minulých životů. Když budete vědět, co vám je předurčeno, můžete získat kontrolu nad svým životem.

Doporučené články Více

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, vyzařujete vnitřní kouzlo, takže vás nikdo nemine bez povšimnutí. Bavíte se inspirativními rozhovory a vlastně ani neřešíte, jaký dojem děláte na okolí. Přirozenost je to nejlepší! O víkendu vyhledáváte společenský ruch a rozhodně nezůstáváte v koutě. Největší úspěch sklízíte pro svou optimistickou náturu. Co vás čeká v oblasti erotické? To se dozvíte ve fotogalerii.