RAK (22. 6. – 22. 7.)

Před víkendem prožíváte pracovní krizi. Dolehne na vás stres, kvůli němuž se nemůžete na nic soustředit. Zadaní najdou útočiště u spřízněné duše. Konečně pochopíte, co je na světě důležité a přestanete se dohadovat o maličkostech. Když se nad svými problémy lépe zamyslíte, najdete způsob, jak s nimi naložit. Co vám o víkendu hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

V pátek to může jiskřit zejména v týmu spolupracovníků a přátelsky nevypadá ani komunikace s nadřízeným. Zkuste je aspoň neprovokovat. Ve hře je mnohem víc, než si dokážete představit. Nejhorší možná varianta je ztráta stávajícího pracovního místa. Nevíte, jakému protějšku dát přednost. Najednou se kolem vás vyrojilo tolik zájemců, že jste z toho paf. Kdo je ideální volbou? To se dozvíte ve fotogalerii.

Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018) -

Horoskop lásky - na 39. týden (24.9.2018 - 30.9.2018) - "S láskou je to naprosto jednoduché. Dostanete jí, kolik chcete, a navíc v podobě, která vám vyhovuje..."

Rádi byste se dozvěděli, jestli se vám bude tento týden dařit? Přečtěte si náš týdenní horoskop. Naše partnerské horoskopy lásky vám prozradí, čemu se tento týden nevyhnete. Vyberte si podle znamení týdenní horoskopy lásky, které vám napoví, jak na tom v

Doporučené články Více

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, vyzařujete vnitřní kouzlo, takže vás nikdo nemine bez povšimnutí. Bavíte se inspirativními rozhovory a vlastně ani neřešíte, jaký dojem děláte na okolí. Přirozenost je to nejlepší! O víkendu vyhledáváte společenský ruch a rozhodně nezůstáváte v koutě. Největší úspěch sklízíte pro svou optimistickou náturu. Co vás čeká v oblasti erotické? To se dozvíte ve fotogalerii.