Je před námi zasloužené volno! Některá znamení zvěrokruhu jsou emocemi přímo nabitá. Jen jde o to, že se u nich střídají kladné se zápornými, a neví si rady. Zkuste ty pozitivní protěžovat. Dobře se cítíte hlavně s přáteli. Nabijí vás energií, kterou postupně ztrácíte, když přijdete domů. Chodíte rádi do společnosti a umíte se bavit. Ale k tomu potřebujete protějšek stejného založení. Jaký víkend vám hvězdy naservírují? Můžete očekávat zvýšený zájem opačného pohlaví? Nebo se budete v lásce cítit nejistě? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Na začátku víkendu nepatříte mezi klidné Beránky, kteří by jen tak proplouvali životem. Vlivem Marsu s vámi cloumají emoce a není jisté, na jaké straně se právě nacházíte. Když chcete, umíte být příjemným společníkem. Tak odhoďte smutnou pózu a ukažte, že svůj smysl pro humor. Ale samotářský program vám vlastně vyhovuje, jste single z vlastního přesvědčení. Co vás čeká na poli erotickém? To se dozvíte ve fotogalerii.

Pár zajímavých věcí, které o vás prozradí měsíc vašeho narození

Pár zajímavých věcí, které o vás prozradí měsíc vašeho narození

Všichni jste určitě slyšeli o tom, že znamení zvěrokruhu mohou hodně napovědět o vaši osobnosti a vlastnostech. Věděli jste, že i měsíc narození vypovídá hodně o vaší osobnosti? Měsíc narození vám může poskytnout celistvý pohled na vaše vzory chování,

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, předsevzali jste si, že si volný čas nenecháte zkazit malichernými spory. A tak raději vymyslíte nějakou preventivní činnost. Románek je na spadnutí, tak se hoďte do gala! Až se kolem vás mihne protějšek, co by stál za hřích, budete na něj připravení. Hrozí vám jedno nebezpečí. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Po náročném pátku nemáte na společnost náladu. Přitom právě kulturní program by vašemu tělu udělal dobře. Společenský hukot vám umožní zapomenout na černé myšlenky a naladit se na víkendovou vlnu. Ke svobodným přivábí sexy protějšek. Potkáte někoho z minulosti. Kdo to je? To se dozvíte ve fotogalerii.