I když nejste skalní příznivec astrologie, můžete nahlédnout do tajů vašeho nebo partnerova horoskopu. Co tím získáte? Neříkejte, že se vám nehodí vědět, v jaké pozici se milovat! Tušíte, jak to má rád Rak nebo Kozoroh?

Nemusíte věřit na hvězdy. Znalost vašeho nebo partnerova znamení zvěrokruhu berte jako zábavu a možný popud k ložnicové revoluci, která může začít už dnes večer. Podívejte se na nejvhodnější milostné polohy všech dvanácti znamení!

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Co je spouštěčem vaší úzkosti? Dozvíte se to na základě znamení zvěrokruhu

Máte občas negativní pocity v podobě vnitřní úzkosti? Nejste si jistí, proč se vám to děje? Znamení zvěrokruhu by vám s tím mohlo pomoci.

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Beran miluje výzvy. Ve vzrušujícím rauši může být hodně dominantní až agresivní a obvykle se zaměřuje na své vlastní potěšení. Nejradši je nahoře a udává tempo. Proto jsou pro vás ideální jezdecké pozice. Zkuste odvrácenou, kdy milenci nastavíte záda. Můžete se podle libosti předklánět – a trochu i předvádět.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býk je smyslný. Má rád zemité a přímé způsoby milování. Jde mu o maximálním kontakt, co nejintimnější interakci a spojení těl. Rád využívá lehká afrodiziaka v podobě svíčky nebo hudby, a ví, jak využít svoji intuici a všech pět smyslů. Chcete-li si s..x užít na maximum, volte polohy s očním kontaktem.