I když nejste skalní příznivec astrologie, můžete nahlédnout do tajů vašeho nebo partnerova horoskopu. Co tím získáte? Neříkejte, že se vám nehodí vědět, v jaké pozici se milovat! Tušíte, jak to má rád Rak nebo Kozoroh?

Nemusíte věřit na hvězdy. Znalost vašeho nebo partnerova znamení zvěrokruhu berte jako zábavu a možný popud k ložnicové revoluci, která může začít už dnes večer. Podívejte se na nejvhodnější milostné polohy všech dvanácti znamení!

Zdraví podle znamení zvěrokruhu

Zdraví podle znamení zvěrokruhu

Hvězdy ví, čeho se vyvarovat a čeho se naopak nebát.

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Beran miluje výzvy. Ve vzrušujícím rauši může být hodně dominantní až agresivní a obvykle se zaměřuje na své vlastní potěšení. Nejradši je nahoře a udává tempo. Proto jsou pro vás ideální jezdecké pozice. Zkuste odvrácenou, kdy milenci nastavíte záda. Můžete se podle libosti předklánět – a trochu i předvádět.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býk je smyslný. Má rád zemité a přímé způsoby milování. Jde mu o maximálním kontakt, co nejintimnější interakci a spojení těl. Rád využívá lehká afrodiziaka v podobě svíčky nebo hudby, a ví, jak využít svoji intuici a všech pět smyslů. Chcete-li si s..x užít na maximum, volte polohy s očním kontaktem.