Každý z nás je v něčem na pěst. Často dokonce tak moc, že si tím pokazíme nadějný vztah. Jaké problémy podle horoskopu provázejí vás?

Beran.

Když se zamilujete, zvednete zároveň obranné štíty, aby vám náhodou někdo neublížil. Ostentativně se oháníte svou nezávislostí tak dlouho, až protějšek definitivně odradíte. Není nic špatného na tom mít občas srdce na dlani, milí Berani. Když budete s tím správným člověkem, můžete být nezávislí a zároveň ve spokojeném vztahu.

Pozor, ať vám neuteče. Podle čeho poznáte, že jste potkala toho pravého

Pozor, ať vám neuteče. Podle čeho poznáte, že jste potkala toho pravého

Už jste v životě potkala několik mužů, kteří se zpočátku tvářili jako vaše druhé já, ale po nějaké době to vždy skončilo fiaskem? Přečtěte si, podle jakých sedmi signálů poznáte, že jste pravděpodobně narazila na toho pravého.

Doporučené články Více

Býk.

 Vyžadujete, aby se k vám protějšek po pěti letech vztahu choval stejně jako v prvních měsích. Jenže to jednoduše nejde. Na druhou stranu, s tím správným člověkem bude stačit, abyste si vyměnili jediný pohled, a hned budete vědět, že jste pro něj jediní. Pokud ale ztrácíte čas s někým, s kým to tak necítíte, jak máte potkat toho pravého?

Blíženec. 

V lásce máte často tendenci se začít nudit a odkopnout protějšek ještě předtím, než vám stihne dokázat, jaká je s ním zábava. Pokud v tom budete pokračovat, zůstanete sami ještě pěkně dlouho. Navíc máte bytostný problém přizpůsobovat se někomu jinému. Ale dá se vychytat určitá rovnováha – můžete být sami sebou, a přitom svým chováním nikomu neubližovat.