V astrologii existují čtyři základní prvky, z nichž ke každému náleží tři znamení zvěrokruhu. Jsou to Oheň, Vzduch, Země a Voda. Element, ke kterému patříte podle data narození, popisuje základní aspekty vaší osobnosti. Mimo jiné také předurčuje, se kterým elementem vám to bude v partnerském životě klapat více či méně. 

Ideální spojení

Oheň-Oheň (Beran, Lev a Střelec)

Tento element s sebou nese silnou energii. Když se potkají dva lidé, kteří jsou oba ve znamení Ohně, budou si hned rozumět, aniž by museli mluvit. Umějí se dohodnout na postupu a v lásce jsou velmi intenzivní. Může to tedy mezi vámi hodně jiskřit, takže občas se objeví i hádky. Pokud se vám podaří dostat pod kontrolu váš temperament, pravděpodobně spolu vydržíte celý život.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (22-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (22-11-2018) "Pravděpodobně přijdou i zajímavé informace"

Pravděpodobně přijdou i zajímavé informace

Doporučené články Více

Země-Země (Býk, Panna a Kozoroh)

Tento prvek s sebou nese praktičnost a zdravý rozum. Pokud spolu začnou chodit dva lidé narození v tomto znamení, okamžitě začnou probírat praktické záležitosti vztahu. Překážky, které jim hrozí, jsou způsobeny spíše ekonomickými a kulturními rozdíly, nikoli emocemi. Dvě zemská znamení mají konkrétní cíle, které se týkají partnerství. Jakmile jsou splněny, čeká je skutečně pevný vztah.

Vzduch-Vzduch (Blíženci, Váhy a Vodnář)

Tenhle element znamená kreativitu. Jakmile se potkají lidé narození ve vzdušném znamení, základem jejich vztahu bude především komunikace. Výměna názorů, spousta nápadů a diskuse o čemkoli povedou k budování důvěryhodného vztahu. Je velká šance, že lidé narození v elementu Vzduch, se nebudou nikdy nudit. Jen pozor na lákadla, která by vztah mohla rozbít.