Každý člověk si během svého života zažije šťastné i méně šťastné období a jistě mnohé z nás zajímá, s čím jsou tyto změny spojeny. Astrolog Pavel Global si je jistý, že tajemství úspěchu spočívá v uspořádání hvězd.

Pro některé je toto vysvětlení naprosto absurdní až neuvěřitelné. Ale lidský život má své fáze, které jsou úzce spojeny s polohou nebeských těles, určujícího osud člověka od jeho narození.

Na míru žárlivosti má vliv vaše znamení. Kdo se řadí mezi největší žárlivce a komu jste šumák?

Na míru žárlivosti má vliv vaše znamení. Kdo se řadí mezi největší žárlivce a komu jste šumák?

Žárlivý je téměř každý člověk. Někdo ale tajně ve skrytu duše, jiný to jako důkaz lásky vypouští naplno ven. To, jak moc jsme žárliví, ovlivňuje i to, v jakém znamení jsme narozeni. A jak jsou na tom se žárlením jednotlivá znamení?

Doporučené články Více

Dnes vám prozradíme ty nejúspěšnější roky života pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Vzpomeňte si na minulost, podívejte se do budoucnosti a buďte si jisti, že vás čekají zajímavé a nezapomenutelné události.

Beran

Před vámi je mnohem více pozitivnějších událostí. Toto jsou důležité roky vašeho života :15, 19, 30, 35, 40, 45, 57, 60, 66 A 76. Věci, které nastanou během těchto let můžeme říci, že nebudou nejlepší, ale určitě můžeme říci, že nebudou fatální. Období po 40ce Vám přinese nejvýznamnější změny!

Býk

Důležité roky: 16, 21, 24, 30, 33, 39, 51, 60 A 69. Období od narození až po 30ku lze stěží nazvat příjemné, ale po dosažení tohoto věku Vás čeká už to nejlepší.

Venuše opět útočí pořádnou silou: Panny najdou sebehodnotu, Raka čeká slzavé údolí

Venuše opět útočí pořádnou silou: Panny najdou sebehodnotu, Raka čeká slzavé údolí

Každé znamení zvěrokruhu má ve svém poli zastoupeno všech 12 planet a ty se váží na jednotlivá znamení. To se však jen mimořádně shoduje se znamením, kdy jste se narodili. Jak tedy zjistit, jak vás tato planeta ovlivňuje? Venuše je v tomto období v celé s

Doporučené články Více

Blíženci

Důležité roky: 10, 20, 30, 40, 50, 64, 70 A 80. Neviditelná síla Vás ochranní před utrpením, nehodou a potížemi. Z tohoto důvodu se nemusíte obávat zlého období.

Rak

Důležité roky: 15, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 75. Životní entuziasmus vás doprovodí na romantické vlně až do 30ky. Po tom, jak se vaše city zklidní, určitě ne vše, co se Vám vb životě stane se Vám bude líbit.