Pavel Globa patří mezi uznávané ruské astrology a sám uvedl, že jeho předpovědi mají až 85% úspěšnost! Do podvědomí lidí se dostal díky svým vědeckým knihám a vizím v 90. letech. Nyní sestavil horoskop, v němž uvádí u každého znamení nevýznamnější roky.

Ruský astrolog říká, že tajemství lidského osudu je skryto v uspořádání hvězd. V dnešním článku si můžete přečíst, které roky byly nebo budou podle Pavla Globy významné právě pro vás. Napište nám, jestli se trefil u těch, kdo jste našli v horoskopu svou minulost. Věříme, že to byla úspěšná léta. Těšíme se na vaše komentáře.

Horoskop pracovní výkonnosti: Ve které denní době jste v zaměstnání nejlepší?

Horoskop pracovní výkonnosti: Ve které denní době jste v zaměstnání nejlepší?

Jste ráno v práci bez energie? Astrologie dokáže určit, ve které době jste pracovně nejvýkonnější, a kdy vám půjde práce od ruky. Kdy pro vás práce nebude nutností, a kdy bude naopak potěšením? To vše se dozvíte v našem speciálním horoskopu pracovní výkon

Doporučené články Více

Beran

Podle ruského astrologa vás čekají pozitivní události. Nejvýznamnější změny můžete očekávat o čtyřicátém roce svého života. Toto jsou nebo byly důležité vaše důležité roky:15, 19, 30, 35, 40, 45, 57, 60, 66 a 76.

Býk

Pavel Globa předpověděl, že období do třicátého roku lidí ve znamení Býka se dá stěží nazvat příjemné. Po třicítce však čekejte už jen samá pozitiva. Důležité roky: 16, 21, 24, 30, 33, 39, 51, 60 a 69.

Blíženci

Toto znamení se nemusí obávat zlých časů, neboť nad ním drží ochrannou ruku neviditelná síla. Důležité roky: 10, 20, 30, 40, 50, 64, 70 a 80.