Pavel Globa patří mezi uznávané ruské astrology a sám uvedl, že jeho předpovědi mají až 85% úspěšnost! Do podvědomí lidí se dostal díky svým vědeckým knihám a vizím v 90. letech. Nyní sestavil horoskop, v němž uvádí u každého znamení nevýznamnější roky.

Ruský astrolog říká, že tajemství lidského osudu je skryto v uspořádání hvězd. V dnešním článku si můžete přečíst, které roky byly nebo budou podle Pavla Globy významné právě pro vás. Napište nám, jestli se trefil u těch, kdo jste našli v horoskopu svou minulost. Věříme, že to byla úspěšná léta. Těšíme se na vaše komentáře.

Jak můžete udělat svět lepším místem podle svého znamení zvěrokruhu?

Jak můžete udělat svět lepším místem podle svého znamení zvěrokruhu?

Štve vás, jak je svět nastavený? Jste sice jen člověk, ale pokud budete chtít, můžete svými silami něco změnit. Kdyby vaše snaha měla pomoci jen jednomu člověku, má to smysl. V čem můžete být nápomocni?

Doporučené články Více

Beran

Podle ruského astrologa vás čekají pozitivní události. Nejvýznamnější změny můžete očekávat o čtyřicátém roce svého života. Toto jsou nebo byly důležité vaše důležité roky:15, 19, 30, 35, 40, 45, 57, 60, 66 a 76.

Býk

Pavel Globa předpověděl, že období do třicátého roku lidí ve znamení Býka se dá stěží nazvat příjemné. Po třicítce však čekejte už jen samá pozitiva. Důležité roky: 16, 21, 24, 30, 33, 39, 51, 60 a 69.

Blíženci

Toto znamení se nemusí obávat zlých časů, neboť nad ním drží ochrannou ruku neviditelná síla. Důležité roky: 10, 20, 30, 40, 50, 64, 70 a 80.