Jak dobré jsou vaše instinkty? Jdete za svou intuicí a když se vám něco nezdá, raději zpomalíte? Nebo se naopak ženete dál, i když tušíte těžký úder? Možná vám napoví vaše znamení zvěrokruhu. Někdo je předurčen k tomu, že svou intuici skutečně poslouchá, jiný to prostě neumí. Jak jste na tom vy?

Beran


Lidé narození ve znamení Berana mají velmi tvrdou hlavu. Kvůli tomu svou intuici moc často neposlouchají, a i když mají určité tušení, že by ta situace nemusela skončit dobře, budou tvrdohlavě stát na svém.

Jaký je váš způsob loučení? Berani se snaží netruchlit, Vodnáři se bojí emocí

Jaký je váš způsob loučení? Berani se snaží netruchlit, Vodnáři se bojí emocí

Nikdy to není snadné. Rozloučit se s někým nemusí být hračka. Ať už jde o radostnou událost nebo smutné sbohem, všichni víme, jak reagujeme na nutnost nechat někoho odejít – třeba navždy. Někdo pláče, někdo se směje, někdo raději mlčí. Každý vyjadřuje emo

Doporučené články Více

Býk


Býci vyhodnocují situace velmi pečlivě, aby zjistili, zda jim jejich čas a úsilí za to stojí. I v případě příležitostí, které se zdají být nadějné, nebudou Býci poslouchat svůj vnitřní hlas a jen málokdy vybočí z původního plánu.

Blíženci


Blíženci jsou dvě ega, která mají tendenci neustále mezi sebou zápasit. Je to díky jejich duální povaze, takže rozhodnost není jejich silnou stránkou. Moc dobře ale vědí, že by měli čas od čas naslouchat svému srdci a intuici.

Rak


Raci mají velmi citlivou duši, s níž se ne vždy lehce žije. Není tedy žádným překvapením, že nechávají svůj vnitřní hlas, aby je po většinu času vedl. Jen by si měli pamatovat, že někdy je dobré zapojit i mozek, protože ne všichni, s nimiž se Raci potkají, mají tak silnou intuici jako oni.