Někdo umí s lidmi jednat líp, druhý hůře. Někdo je skvělý vyjednávač, s jiným se jen těžko domluvíte, protože nechce slyšet opačný názor. Jací jste podle data vašeho narození?

Beran

Berani nesnášejí, když druzí mluví a nekonají. To je taky důvod, proč obvykle mluví velmi efektivně a snaží se i o takovou komunikaci. Nechtějí totiž vypadat jako blázni, kterým se nedá věřit. Někdy jsou ale v komunikaci velmi netrpěliví, takže se může stát, že nechtěně ublíží.

Čtěte svůj osud. Horoskop z Tibetu.

Čtěte svůj osud. Horoskop z Tibetu.

Tibetský horoskop je neuvěřitelnou směsí věštění, numerologie a astrologie. Tvrzení , vyslovená před stovkami let tibetskými mnichy, určují, s kým se máte přátelit, koho se vyvarovat a jakým rysům povahy věnovat zvláštní pozornost…

Doporučené články Více

Býk

Pokud jednáte s Býkem poprvé, může se vám zdát, že je velmi tvrdý a nekompromisní. Rozhovory s ním bývají obvykle velmi krátké a neškodné. To proto, že si většinou Býk předem vše dobře promyslí, než něco řekne. Býci jsou dobří pozorovatelé, kteří nejprve odhadnou situaci a náladu těch, s nimiž mají komunikovat.

Blíženci

Blíženci milují komunikaci a rozhovory a ani trochu jim nevadí, když se takové mluvení protáhne na dlouhé hodiny. Ovšem pozor, to ještě neznamená, že vás vnímají, jejich pozornost totiž brzo pomine. Obvykle chtějí mluvit o více věcech najednou, což může v druhých vyvolat pocit zmatku a zmatenosti. Díky roztříštěnosti témat zůstávají někdy v půli cesty, což může vyvolat dojem, že se s nimi nedá vlastně domluvit.

Rak

Raci jsou jedno velké ucho. Jsou vášniví posluchači, kteří vás nikdy nebudou přerušovat. Při komunikaci věnují pozornost celé situaci. Jsou to obvykle soucitné duše, které chtějí, aby bylo všem dobře. Většinou se na ně druzí rádi obracejí, protože vědí, že je vždy vyslechnou.