Pro některé osoby je flirtování lehké jako dýchání, pro jiné je doslova utrpení. Věděli jste, že znamení, ve kterém jste se narodili, může ovlivnit i vaši schopnost flirtování? Bez ohledu na to, jaký je váš styl flirtu, byste měli vědět, jaký je ideální způsob těchto hrátek!

Beran


Jste asertivní a odvážní, pokud jde o flirtování. Nemáte problém vybrat si nejzajímavějšího chlápka v klubu a koupit mu drink. Lidé jsou přitahováni vaší sebedůvěrou, která jim připadá sexy. Nejlépe se vám bude flirtovat s Váhami, Kozorohy a Berany, ovšem pro dlouhodobé vztahy jsou lepší Blíženci, Střelci a Vodnáři. Skvěle se vám bude flirtovat taky se Štírem.

Velký horoskop 2019: Ryby čeká finanční stabilita, Štíři zbohatnou

Velký horoskop 2019: Ryby čeká finanční stabilita, Štíři zbohatnou

Co čekat od roku, jehož vládkyní je podle takzvané chaldejské řady Venuše? Lásku? Krásu? Pohodu? Soulad v mezilidských vztazích? Můžete čekat všechno výše uvedené a ještě i mnohé navíc.

Doporučené články Více

Býk


Jste velmi milí, Býci. Váš styl flirtování je staromódní a zvláště ženy ve znamení Býka dávají přednost tomu, aby k nim někdo přišel jako první. Jste velmi smyslná a dáváte přednost lehkým dotykům rukou. Hledáte-li příležitostné setkání, pak ideální to bude se Štírem, Beranem nebo Pannou. Chcete-li něco trvalejšího, raději se dejte dohromady s Kozorohem, Váhami nebo Blíženci.

Blíženci


Vaše svádění je doslova mistrovským dílem, používáte naprosto všechny atributy flirtu velmi komunikativním způsobem. Ten může zahrnout humor, jazyk těla či dotyky. Vy jste chvíli zábavná, jindy chladnější, což může působit velmi dráždivě. Blíženkyně flirtují velmi rády, vědí, jaká slova použít a jaké gesto nadhodit. Od nich se učte flirtování! Ony jsou perfektní kokety. Chcete-li si zaflirtovat, pak se Lvy, Pannami a Štíry. Hledáte-li vážnější vztah, hledejte ho mezi Váhami, Berany a Vodnáři.

Rak


Váš flirtovací styl je na jedné straně velmi podmanivý, na druhé straně velmi živý. Máte skutečný zájem, aby druzí lidé věděli, jak se vám ten den dařilo, nebo naopak nedařilo. Samy od sebe se do flirtování moc nepouštíte, ale jakmile jste s někým naladěny na stejnou emocionální úroveň, flirtujete snadno. Pokud chcete něco nezávaznějšího, odpovězte na flirt ze strany Lvů, Ryb a Kozorohů. Chcete-li celoživotního partnera, pravděpodobně ho najdete mezi Býky, Pannami a Rybami.