Jste právě single a seznamujete se s novými muži? Pokud ano, určitě jste přemýšlela nad tím, jak svůj vyvolený objev dostat do svých spárů a do postele. Pokud trochu tápete v tom, jak na něj zapůsobit, máme pro vás několik tipů, jak na které znamení. Zaručeně uspějete!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Hrajte si s ním jako kočka s myší. Nikdy nesmí mít navrch a prokouknout vás! Musíte předstírat, že ho vlastně vůbec nechcete. Nemá rád ženy, co mu vypisují každičkou minutu, miluje nezávislost! Nebuďte dotěrná, jinak se mu ihned zhnusíte. Nezávislé a silné ženy, to je něco pro Berana!

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU A JAK JE TĚŽKÉ JE MILOVAT

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU A JAK JE TĚŽKÉ JE MILOVAT

Důvod, proč je do vás tak jednoduché se zamilovat, je ten, že máte kolem sebe úžasnou proudící energii, milujete dobrodružství, zábava je pro vás velmi důležitá a nebojíte se vykročit ze své zóny pohodlí.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Naprostý opak je to třeba u Býka. Ten se tetelí blahem, když si může dokázat své silné mužské ego. Vy jste ta slabá, on silný. Na to se musíte naladit, pokud tohoto frajera budete chtít. Jeho erotogenní zóna je převážně na krku. Zkuste se ho dotknout a uvidíte, jak hned zjihne. Musíte na to fikaně.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Pokud chcete získat blížence, musíte být zaručeně originální. Nemá ráda šeď a nudu. Také miluje sex, takže v tomto ohledu to bude naprosto jednoduché. Stačí vysílat jasné signály, kraťoučkou sukni k tomu a bude hned váš! Dejte si však pozor, za týden může být zase někoho jiného.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Nepočítejte s tím, že Rak udělá první krok. Budete muset vy! Na to je až moc romantický a nesmělý, ženy ho občas i děsí. Neměla byste tlačit na pilu, jinak vám hned uteče. Udělá mu dobře, když si s ním budete povídat dlouhé hodiny. Žádné sexuální narážky na začátku raději ani nezkoušejte. Bude si myslet, že ho chcete znásilnit.