Každému z vás byly dány do vínku dobré i špatné vlastnosti. Podle znamení zvěrokruhu se dnes zaměříme na ty dobré stránky vaší povahy, které vám ostatní závidí. Naučte se je používat a vytěžit z nich co nejvíce.

Beran (21. 3. - 20. 4. )

O Beranech je známo, že jsou nejodvážnějším znamením zvěrokruhu. Ničeho se nezaleknou, dokážou čelit jakékoliv situaci a nic jim není zatěžko. Všechna rizika zvládají s otevřenou myslí, a i když výsledek není vždy v jejich prospěch, jdou se vztyčenou hlavou neohroženě dál. Nejvíce ale dokážou své okolí okouzlit svou nápaditostí a bezprostředností.

Důvod, proč na vás nesedí definice vašeho znamení? Máme odpověď pro každého

Důvod, proč na vás nesedí definice vašeho znamení? Máme odpověď pro každého

Mají vás za pedanty, lidi do větru nebo citlivky? Nic není černobílé! Je čas učinit těmto stereotypům přítrž. My víme, že i Panny dokážou být nepořádné, Blíženci svědomití a Raci zásadoví.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Na nikoho není takový spoleh jako na Býka. Lidé narození v tomto znamení jsou ti nejspolehlivější ze všech. Jejich velkorysost je nepřehlédnutelná. Problémy řeší s naprostou rozvahou a klidnou myslí, což jim dodává na originalitě. Jejich největší motivací je jejich vlastní úspěch.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Blíženci, to jsou neřízené střely, které se do všeho, co je baví, vrhají po hlavě. Je radost sledovat jejich nadšení, pozitivní myšlení a nespornou kreativitu ve veškerém jejich konání. Právě díky své povaze patří mezi nejoblíbenější kamarády a společníky. Neznají slovo nuda.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

U Raků je obdivuhodné jejich emoční cítění. Dokážou se vcítit do problémů druhých a vždy jim nabídnou svou podporu a pomoc. Umí se ke všemu postavit čelem a raději konají, než mluví. Jdou vždy za svým cílem - ne násilně, ale pozvolna a trpělivě. Své emoce umějí pečlivě skrývat, pokud je to nutné, ale i dát všem na vědomí, jestliže to situace vyžaduje.