Začátek ve vztahu představuje většinou ten nejkrásnější čas, kteří spolu dva zamilovaní lidé prožívají. Poznávání se, vzájemná přitažlivost a chuť trávit veškerý čas společně je přesně to, co v prvních dnech, zda měsících prožívá většina zamilovaných párů.

V této fázi dokonce lidem nedělá problém dělat různé ústupky, případně chovat se jinak, než obvykle. Intenzivní zalíbení a pobláznění druhým člověkem však nestačí na vybudování pevného a stabilního vztahu. To, s kým by vám mohl vážný vztah vyjít může napovědět i znamení zvěrokruhu. Některá znamení jsou totiž jako předurčeny být spolu a vytvořit tak harmonický pár plný pochopení a lásky.

Jste single? Vsaďte na výběr partnera podle znamení zvěrokruhu

Jste single? Vsaďte na výběr partnera podle znamení zvěrokruhu

Lásku potřebuje cítit každý člověk. Někdo ji najde dříve, jiný pro změnu později. Pokud jste sama a zoufáte si, že jste ještě nikdy nenarazila na správného partnera, tak nesmutněte a zaměřte se více na to, v jakých znameních jsou muži kolem vás. Vsadíme s

Doporučené články Více

Vodnář a Blíženci

Vášeň, dobrodružství a objevování stále nových a nepoznaných věcí je přesně to, co ve vztahu těchto dvou znamení nikdy nechybí. Blíženci i vodnáři nemají rádi stereotypy a právě proto jsou otevření novým zkušenostem. Umí se krásně doplňovat a žít ve velmi harmonickém vztahu

Váhy a Štír

Lidé ve znamení váhy jsou velmi citlivé osoby, ale ve spojení se štírem se v nich probouzí vášeň a jiskra. Vztah mezi štírem a váhou je opravdu plný vášnivé lásky, která neuhasne po pár týdnech, ale dokáže si zachovat svůj plamen i celé roky vzájemného soužití. Kromě vášně je v jejich vztahu velmi silná i oddanost a důvěra, na které si zakládají.

Rak a Váhy

Ve vztahu raka a váhy vládne velký klid a porozumění. Obě tato znamení ocení, když je jejich partner chápavý a citlivý. Dokáží si vytvořit velmi hluboký a upřímný vztah. Obě tato znamení uvítají ve vztahu péči a zájem.