Začátek ve vztahu představuje většinou ten nejkrásnější čas, kteří spolu dva zamilovaní lidé prožívají. Poznávání se, vzájemná přitažlivost a chuť trávit veškerý čas společně je přesně to, co v prvních dnech, zda měsících prožívá většina zamilovaných párů.

V této fázi dokonce lidem nedělá problém dělat různé ústupky, případně chovat se jinak, než obvykle. Intenzivní zalíbení a pobláznění druhým člověkem však nestačí na vybudování pevného a stabilního vztahu. To, s kým by vám mohl vážný vztah vyjít může napovědět i znamení zvěrokruhu. Některá znamení jsou totiž jako předurčeny být spolu a vytvořit tak harmonický pár plný pochopení a lásky.

Jste v životě nešťastní, ale nevíte proč? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Jste v životě nešťastní, ale nevíte proč? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Necítíte se spokojení a nejste si jistí, čím to je? Co říká horoskop?

Doporučené články Více

Vodnář a Blíženci

Vášeň, dobrodružství a objevování stále nových a nepoznaných věcí je přesně to, co ve vztahu těchto dvou znamení nikdy nechybí. Blíženci i vodnáři nemají rádi stereotypy a právě proto jsou otevření novým zkušenostem. Umí se krásně doplňovat a žít ve velmi harmonickém vztahu

Váhy a Štír

Lidé ve znamení váhy jsou velmi citlivé osoby, ale ve spojení se štírem se v nich probouzí vášeň a jiskra. Vztah mezi štírem a váhou je opravdu plný vášnivé lásky, která neuhasne po pár týdnech, ale dokáže si zachovat svůj plamen i celé roky vzájemného soužití. Kromě vášně je v jejich vztahu velmi silná i oddanost a důvěra, na které si zakládají.

Rak a Váhy

Ve vztahu raka a váhy vládne velký klid a porozumění. Obě tato znamení ocení, když je jejich partner chápavý a citlivý. Dokáží si vytvořit velmi hluboký a upřímný vztah. Obě tato znamení uvítají ve vztahu péči a zájem.