Střelec

Ačkoliv si mnozí lidé o Střelcích myslí, že nestojí nohama pevně na zemi a stále létají někde v oblacích, jejich život je téměř vždy dokonalý. Právě díky snům a idealismu si navzdory všemu jdou za svým. Věří v dobro a v to, že všechno se dá. Kombinace štědrosti, pracovitosti, idealismu a optimismu z nich dělá mimořádně úspěšné lidi. Skvělé uplatnění nacházejí v showbyznysu jako umělci, hudebníci, žurnalisté, či herci.

Vodnář

Upřímnost, férovost, humánnost. To jsou vlastnosti, které charakterizují Vodnáře. Právě ty jim pomáhají proplouvat životem bez větších komplikací. Je o nich známo, že to co mají na srdci mají i na jazyku. A jsou na to hrdí. Řeknou vám pravdu do očí, ať je jakákoliv. Nikdy neváhají podat pomocnou ruku komukoliv, kdo to potřebuje. Jsou vynikající lékaři, učitelé, či diplomaté.

Proč je tak nesmělý? Beran vás nechce vystrašit, Štír se bojí otevřít

Proč je tak nesmělý? Beran vás nechce vystrašit, Štír se bojí otevřít

Máte někoho, kdo vás zajímá a stála byste o něj, ale máte pocit, že je moc plachý a nesmělý? Proč se vám nepodívá pořádně do očí, proč neudělá ten krok? Plaší muži, kteří se červenají nebo koktají, mohou působit roztomile, ale ne na dlouho.  Co je důvodem

Doporučené články Více

zdroj: