Střelec

Ačkoliv si mnozí lidé o Střelcích myslí, že nestojí nohama pevně na zemi a stále létají někde v oblacích, jejich život je téměř vždy dokonalý. Právě díky snům a idealismu si navzdory všemu jdou za svým. Věří v dobro a v to, že všechno se dá. Kombinace štědrosti, pracovitosti, idealismu a optimismu z nich dělá mimořádně úspěšné lidi. Skvělé uplatnění nacházejí v showbyznysu jako umělci, hudebníci, žurnalisté, či herci.

Vodnář

Upřímnost, férovost, humánnost. To jsou vlastnosti, které charakterizují Vodnáře. Právě ty jim pomáhají proplouvat životem bez větších komplikací. Je o nich známo, že to co mají na srdci mají i na jazyku. A jsou na to hrdí. Řeknou vám pravdu do očí, ať je jakákoliv. Nikdy neváhají podat pomocnou ruku komukoliv, kdo to potřebuje. Jsou vynikající lékaři, učitelé, či diplomaté.

V čem je vaše největší síla podle zvěrokruhu? Tohle musíte využít!

V čem je vaše největší síla podle zvěrokruhu? Tohle musíte využít!

Kdo by aspoň jednou nesnil o tom, že by měl na pár minut sílu třeba takového Supermana, Spidermana nebo Iron Mana! Bohužel nežijeme v pohádce ani v hollywoodském scifi, ovšem každé znamení zvěrokruhu vám dává určité vlastnosti, které když dokážete využít,

Doporučené články Více

zdroj: