Matka je zvláště pro muže mnohdy osobou číslo jedna. Umí pomoci v pravou chvíli, ale i ovlivňovat. Některé matky své moci využívají, jiné se drží zpátky. Jsou zkrátka různé. Přinášíme vám přehled charakterů jednotlivých matek podle znamení zvěrokruhu.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Matka ve znamení Berana bude pěkně tvrdohlavá a je výhodné s ní být zadobře. Je totiž velmi organizačně schopná a dokáže zařídit i nemožné. Pokud je to matka nikoli vaše, ale vaší přítelkyně, měli byste se k ní chovat s úctou a uvidíte, že vám to přinese spoustu výhod.

Co si jednotlivá znamení zvěrokruhu SKUTEČNĚ myslí o horoskopech?

Co si jednotlivá znamení zvěrokruhu SKUTEČNĚ myslí o horoskopech?

Říkejte si, co chcete, ale každý z vás si někdy v životě přečetl horoskop. Tím pádem každý k astrologii zaujmul nějaké stanovisko. Tak jaké je to vaše?

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Znamení Býk je obecně považováno za romantické. Pokud je vaše matka narozena v tomto znamení, snese vám modré z nebe, a pokud máte vztah, bude vám nehynoucí lásku přát skutečně ze srdce. Pravděpodobně už myslí na to, jak vám vystrojí veselku.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Matka ve znamení Blížence je jako střela. Neustále vám bude radit, jak se máte chovat a co máte v životě dělat. Rozhodně nebude stát opodál a respektovat vaše soukromí. Spíše naopak. Do toho bude mít i v pozdním věku spoustu aktivit. Blíženec zkrátka nevydrží v klidu.