Když jde o šéfa, každá špetka znalosti se hodí. Zjistěte, co to znamená, když je váš nadřízený ve znamení Blíženců, Berana či Střelce, a co na něj vlastně platí.

Na šéfy musí člověk opatrně – na každého totiž platí něco trochu jiného. Nejde o žádné podlézání a vnucování, v práci je zkrátka dobré s lidmi vycházet. A se šéfem vůbec nejvíc. Čtěte dále a nechte si poradit tipy a triky, které platí zrovna na toho vašeho.

Pro některá ze znamení bude prosinec opravdu přelomový! Zjistěte, zda i pro Vás.

Pro některá ze znamení bude prosinec opravdu přelomový! Zjistěte, zda i pro Vás.

Zřejmě budete mít trochu sklon dělat se před protějškem lepšími nebo jinými, než ve skutečnosti jste, ale tato hra přece nemůže vydržet navěky a jednou se stejně budete muset setkat takoví, jací doopravdy jste.

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.): tvrdá palice

Beran je impulzivní a nadšený šéf, jeho hlavní předností je, že dokáže lidi pro věc nadchnout a neustále přichází s novými podněty. Protože je tak trochu „dětský“, naivně čeká, že budete nadšení s ním. Dotahování věcí do konce už jeho priorita není, tady musíte zářit vy: počítá s tím a dokáže to ocenit. Nikdy nechoďte přímo proti němu, jakmile cítí radikální odpor, postaví si hlavu a nehnete s ním. Musíte velmi diplomaticky. Má rád své dominantní postavení a je třeba mu dát najevo, že víte, kde je vaše místo.

Býk (21. 4. – 21. 5.): tichá voda

Býci rozhodně nejsou typičtí šéfové od přírody, ale dokážou ocenit píli a dobře odvedenou práci. Jejich tempo je trochu pomalejší, proto buďte trpěliví a nespěchejte na ně. Pod jejich vedením budete mít poměrně velkou volnost, takže musíte být samostatní. Dost jim záleží na zisku a výdělcích, na všechno si vedou pečlivě tabulky. Myslete na to, že numera, to je jejich – musíte být schopni svou práci podložit právě čísly. Jinak nedbají na žádné velké oficiality a se svými podřízenými vycházejí dost v klidu.