Aj vy premýšľate nad tým, či to skutočne tento krát vyjde? Nechajte si poradiť hviezdami.

 

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Horoskop na únor: Blíženci, váš vztah projde pernou zkouškou!

Zima se přehoupla do své druhé poloviny a mnoha z nás dochází zásoby energie. Kdo si musí v únoru dát pozor na zdraví, kdo naopak bude plný sil? Komu zimní chmury ztíží vztahy na pracovišti nebo doma? Mrkněte na předpověď pro své znamení.

Doporučené články Více

Má váš vzťah šancu na úspech? Vieme, ktoré znamenia sa k sebe hodia najmenej.

Baran

Ak ste sa narodili v tomto znamení klapať to nebude s rakom, ktorý naopak od vás potrebuje cítiť, že hrá vo vašom živote najdôležitejšiu rolu. Dokonalý pár nevytvoríte ani s kozorožcom, po čase jeho náklonnosť a dôveru začne zneužívať.

Býk

Spoznali ste s levom? Jeho komplimenty vám spočiatku môžu učarovať, majte s avšak na pozore, lev nemá problém podľahnúť niekomu inému a pustiť sa do nového vzťahu. Harmóniu nezažijete ani s vodnárom, pri ňom budte vždy ťahať za kratší koniec.

Blíženec

Ľudia narodení v tomto znamení si zakladajú na kvalitnom sexe a žiaľ v tomto smere im ryby príliš nestíhajú. Po čase váš vzťah prestane mať zmysel. Ideálny a bezproblémový pár nevytvoríte ani s pannou, tá oproti vám preferuje všednejší a nudnejší život.

Jak svést muže podle horoskopu! Kdy být tajemná a kým se nechat dlouho dobývat?

Jak svést muže podle horoskopu! Kdy být tajemná a kým se nechat dlouho dobývat?

Co si budeme říkat, namlouvání a fáze před vztahem jsou krásné, ale někdy jsou to nervy. Každý muž totiž reaguje na něco jiného, některý ocení humor, jiného to spíše vyplaší... Pokud máte aktuálně někoho v hledáčku, mohl by vám pomoci náš horoskop. Pokud

Doporučené články Více

Rak

Spoznali ste sa s váhou a zdá sa vám, že nič dokonalejšie ste ešte nezažili? Váhy vyžadujú neustálu pozornosť a komplimenty, to vás po čase prestane baviť. Opatrne aj s baranom, kritika, ktorú vám dokáže adresovať dokáže pekne zabolieť.