11. Rahu: Vodnář, Kétu: Lev

Minulý život: Byli jste průměrným obyčejným člověkem, avšak vaše ego bylo nadprůměrné. Nadchli jste se vždy pro prvotřídní věci, elegantní místa, dobře jste se dokázali cítit pouze ve společnosti krásných lidí. Bohužel vám však nebyl v dostatečné míře nadělen cit pro diplomatické jednání, a pokud se vám něco nebo někdo nelíbil, vždy jste to dali najevo. Někdy i poněkud hrubě. V lásce jste se přirovnávali ke Slunci: jako i Slunce svítí na každého, i vy jste se nedokázali ubránit před žádným pokušením.

Současný život: Nedovolte, aby vás vaši přátelé příliš ovlivňovali, protože to může mít špatný konec, dokonce to může sklouznout až k protizákonnosti. Věnujte se raději v plné míře své rodině a zkuste s ní trávit více času. A co je nejdůležitější, dále se vzdělávejte, protože jen soustavné získávání informací vám zajistí jistotu ve vaším životě. 

Jaké je vaše nejlepší novoroční předsevzetí podle horoskopu? Kde vás čeká úspěch?

Jaké je vaše nejlepší novoroční předsevzetí podle horoskopu? Kde vás čeká úspěch?

Možná nesnášíte novoroční předsevzetí a možná si také říkáte, jestli jsme s tím nezačali letos příliš brzy. My si naopak myslíme, že začínat s tím v novoroční kocovině je příliš pozdě. Přináším pár tipů, nad kterými se můžete zamyslet právě teď.

Doporučené články Více

Budoucí život: Stejně jak rychle se něčím nedchnete, stejně tak to z vás i opadne. Snadno zapomínáte a odpouštíte. Nevytahujete kostlivce ze skříně, nezabýváte se minulostí a jestliže vám váš nepřítel podá ruku, stane se z něj přítel. V lásce budete přelétaví, mimo vašeho stálého partnera budete mít hodně jiných milostných avantýr.

12. Rahu: Vodnář, Kétu: Panna

Minulý život: Byli jste mimořádně talentovaným člověkem. Hodně jste se učili, ale také ostatním jste předávali vědomosti. Právem jste byli pyšni na své potomky, protože vás také následovali na cestě filozofie. Vaše okolí vás mělo rádo, byli jste vítáni v každé společnosti, a pokud jste šli na návštěvu, vždy s pozorností pro hostitele. Pro vašeho partnera jste byli vždy oporou v dobrém i zlém.

Současný život: Ve společnosti, kde vás oblibují, se dobře cítíte a jste otevřeni a pěstujete i důvěrná přátelství. Vůči ostatním ovšem nemáte důvěru. Jste až příliš velcí romantici. Výběr partnera vám činí potíže, protože si nedokážete vybrat, jste nerozhodní. Minulému životu vděčíte za vaši zvídavost, rádi se vzděláváte, učíte se novým věcem, zajímají vás také problémy ostatních.  

Budoucí život: Podle všeho se v budoucím životě budete profesně zabývat zdravotními problémy jiných lidí. Vy budete pro ostatní přístavem bezpečí, ostatní budou k vám utíkat před drsným světem. Klid v soukromém životě bude pro vás nezbytností, proto uděláte vše proto, abyste nezklamali svého partnera. 

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHY se rozhodují mezi dvěma milenci, PANNA zažije dusno v práci

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHY se rozhodují mezi dvěma milenci, PANNA zažije dusno v práci

Když se vám nepodaří uspět napoprvé, nevzdávejte to a zkoušejte to znovu - to bude vaší zásadou pro tento týden. Co jste udělali v nedávné době pro zlepšení vašeho života? Uvažovali byste o nějakém divokém dobrodružství, aniž byste se ohlíželi zpět? V týd

Doporučené články Více