9. Rahu: Střelec, Kétu: Blíženci

Minulý život: Byli jste osobou, která se velmi snadno pro něco nadchne, byli jste plni energie a když jste se pro něco rozhodli, tak jste to vždy zrealizovali. Když se to nepodařilo, vaše nadšení vás opustilo, dokončení plánu vás už nezajímalo. Dokonce se i stalo, že jste se to bral osobně jako urážku. Ve vztazích jste se vyhýbali odpovědnosti, měli jste problémy uzavírat kompromisy a nebylo radno si s vámi zahrávat.  

Současný život: Dnes už se nesnažíte vyhýbat se povinnostem a odpovědnosti. Za cíle si vytyčujete takové mety, které jsou pro vás skutečnou výzvou. Vždy si s nimi ovšem poradíte, což podtrhuje vaše kvality. Nesnášíte ten typ lidí, kteří vás podráží nebo vás v nejdůležitějším momentu zradí. Vy jim to však spočítáte a už nikdy jim nenabídnete svoji pomoc nebo spolupráci.  

Horoskop na dnešní den - Středa (02-01-2019)

Horoskop na dnešní den - Středa (02-01-2019)

Duševní exploze vám zvětší hlavu jako nafukovací balón.

Doporučené články Více

Budoucí život: Váš život je plný aktivit, všude chcete být, každého poznat a díky tomu si vytvořit užitečné známé. Budete si užívat života plnými doušky, budete poznávat svět, a o své zážitky se rádi podělíte i s ostatními. Najdete tu pravou, hlubokou a upřímnou lásku, ale překážkou v jejím naplnění bude jistá třetí osoba. 

10. Rahu: Kozoroh, Kétu: Rak

Minulý život: Toužili jste po slávě, avšak když jste ji dosáhli, byli jste až tak skromní, že jste si vaše úspěchy nechtěli ani přiznat. Vždy jste se snažili všem pomáhat, dokonce i těm, kteří neměli dobrou pověst a ostatní se od nich odvraceli. Považovali jste za svou povinnost věnovat svou pozornost druhým. V soukromém životě jste byli přelétaví, přitom váš partner na vás nedal dopustit a byl věrný.

Současný život: Nebojíte se překážek, a máte dostatek výdrže na to, abyste více dokázali než vaši předci. Dostáváte odpovědné a náročné úkoly, proti čemu vůbec neprotestujete. Snadno jste podráždění, například pokud se něco ztratí, snadno vypukne hádka. Jste tím posledním v práci, kdo zhasíná světlo. V lásce nedokážete úplně využít veškeré možnosti, které se nabízejí, intuitivně je odmítáte.   

Budoucí život: Budete mluvit několika jazyky, ostatní vás budou obdivovat. Stanete se skutečně kosmopolitním člověkem, který se všude na světě cítí doma. Velmi pravděpodobně se stanete osobou vysokého postavení, která bude ovlivňovat i životy druhých. Váš partnerský život považujete za dokonalý, protože i v rodině všichni konají podle vašich nařízení.

Na tyto tři ženské znamení si dejte pozor: Po své „kořisti“ jdou se skutečnou výdrží a nehledí na nic

Na tyto tři ženské znamení si dejte pozor: Po své „kořisti“ jdou se skutečnou výdrží a nehledí na nic

Víte, které tři ženské znamení zvěrokruhu, oplývají dostatečnou sobeckostí, egoismem i ambiciózností? Právě toto jsou atributy, které když použijí v lásce, mějte se na pozoru, pokud nechcete přijít o svého muže. Své kořisti se jen tak lehce nevzdají, přes

Doporučené články Více