9. Rahu: Střelec, Kétu: Blíženci

Minulý život: Byli jste osobou, která se velmi snadno pro něco nadchne, byli jste plni energie a když jste se pro něco rozhodli, tak jste to vždy zrealizovali. Když se to nepodařilo, vaše nadšení vás opustilo, dokončení plánu vás už nezajímalo. Dokonce se i stalo, že jste se to bral osobně jako urážku. Ve vztazích jste se vyhýbali odpovědnosti, měli jste problémy uzavírat kompromisy a nebylo radno si s vámi zahrávat.  

Současný život: Dnes už se nesnažíte vyhýbat se povinnostem a odpovědnosti. Za cíle si vytyčujete takové mety, které jsou pro vás skutečnou výzvou. Vždy si s nimi ovšem poradíte, což podtrhuje vaše kvality. Nesnášíte ten typ lidí, kteří vás podráží nebo vás v nejdůležitějším momentu zradí. Vy jim to však spočítáte a už nikdy jim nenabídnete svoji pomoc nebo spolupráci.  

Co očekávat od nového objevu? Napoví vám její znamení zvěrokruhu

Co očekávat od nového objevu? Napoví vám její znamení zvěrokruhu

Narazili jste na pohlednou dívku a nevíte, jak si ji získat? Znamení zvěrokruhu vám to prozradí.

Doporučené články Více

Budoucí život: Váš život je plný aktivit, všude chcete být, každého poznat a díky tomu si vytvořit užitečné známé. Budete si užívat života plnými doušky, budete poznávat svět, a o své zážitky se rádi podělíte i s ostatními. Najdete tu pravou, hlubokou a upřímnou lásku, ale překážkou v jejím naplnění bude jistá třetí osoba. 

10. Rahu: Kozoroh, Kétu: Rak

Minulý život: Toužili jste po slávě, avšak když jste ji dosáhli, byli jste až tak skromní, že jste si vaše úspěchy nechtěli ani přiznat. Vždy jste se snažili všem pomáhat, dokonce i těm, kteří neměli dobrou pověst a ostatní se od nich odvraceli. Považovali jste za svou povinnost věnovat svou pozornost druhým. V soukromém životě jste byli přelétaví, přitom váš partner na vás nedal dopustit a byl věrný.

Současný život: Nebojíte se překážek, a máte dostatek výdrže na to, abyste více dokázali než vaši předci. Dostáváte odpovědné a náročné úkoly, proti čemu vůbec neprotestujete. Snadno jste podráždění, například pokud se něco ztratí, snadno vypukne hádka. Jste tím posledním v práci, kdo zhasíná světlo. V lásce nedokážete úplně využít veškeré možnosti, které se nabízejí, intuitivně je odmítáte.   

Budoucí život: Budete mluvit několika jazyky, ostatní vás budou obdivovat. Stanete se skutečně kosmopolitním člověkem, který se všude na světě cítí doma. Velmi pravděpodobně se stanete osobou vysokého postavení, která bude ovlivňovat i životy druhých. Váš partnerský život považujete za dokonalý, protože i v rodině všichni konají podle vašich nařízení.

Nevěrníci podle horoskopu: Kdo vám zahne při první příležitosti?

Nevěrníci podle horoskopu: Kdo vám zahne při první příležitosti?

Víme to všichni, někteří si s věrností moc hlavu nelámou, protože jim to tak nějak bylo dáno do vínku a "nemohou jinak". Pokud věříte, že naše osudy a povahy ovlivňuje i datum narození, pak vás bude určitě zajímat, co říká o sklonech k nevěře. Které zname

Doporučené články Více