7. Rahu: Váhy, Kétu: Beran

Minulý život: V minulém životě jste měli násilnickou a agresivní povahu. Když se vám dostalo do hlavy, museli jste to realizovat až do konce. Bylo pro vás důležité, abyste byli ve všem první. Jestliže to však nevyšlo tak, jak jste si to přáli, ztratil se váš zájem a vaší snahy jste zanechali. V lásce jste byl dobyvatel a velký milovník, střídali jste partnery jako na páse, čím jste se ani netajili. Peníze vám nechyběli, bohužel jste s nimi neuměli hospodařit.   

Současný život: Jste mírumilovným člověkem, který nemá velké nároky. Jste velmi pozorní a je pro vás nesmírně důležité estetické okolí, milujete, když vás obklopují krásné předměty a drobnosti. Uvědomujete si, že v jistých případech nemá smysl konfrontovat druhé, bojovat, protože čas vše vyřeší. Rádi se bavíte, a když už ne přímo v klubu nebo baru, trávíte čas s přáteli.  

Na tyto tři ženské znamení si dejte pozor: Po své „kořisti“ jdou se skutečnou výdrží a nehledí na nic

Na tyto tři ženské znamení si dejte pozor: Po své „kořisti“ jdou se skutečnou výdrží a nehledí na nic

Víte, které tři ženské znamení zvěrokruhu, oplývají dostatečnou sobeckostí, egoismem i ambiciózností? Právě toto jsou atributy, které když použijí v lásce, mějte se na pozoru, pokud nechcete přijít o svého muže. Své kořisti se jen tak lehce nevzdají, přes

Doporučené články Více

Budoucí život: Velmi pravděpodobně budete pracovat jako vysoký funkcionář. Tato práce bude vyžadovat průbojnost a diplomatické jednání, což pro vás nebude problém, protože tyto vlastnosti si přinášíte z minulých a současných životů. Váš soukromý život nebude příliš uspořádaný, protože občas nevíte, koho, nebo co chcete.

8. Rahu: Štír, Kétu: Býk

Minulý život: V řízení vašeho minulého života hrál nejdůležitější roli zdravý rozum. Vaším problémem bylo to, že jste často až příliš kritizovali ostatní, kteří se následně urazili, a tím se rozšířily řady vašich nepřátel. Žili jste v stabilním vztahu, a i když to nebylo jednoduché, podařilo se vám odolat pokušení. Když už jste neodolali, tak tyto avantýry se nedostali na povrch, protože jste měli úžasnou schopnost kamufláže a diskrétnosti. Tajemství jste udrželi nejen své, ale i jiných osob. 

Současný život: Vaše sklony kritizovat se vám daří držet pod kontrolou daleko lépe než v minulém životě. Pracujete velmi tvrdě, což vám ovšem nečiní problémy, jestliže vás adekvátně zaplatí. Co se týče financí, nejste až tak velkorysý, už jen pouhá myšlenka na chudobu vás děsí. Ve vztahu jste to vy, kteří musí řešit problémy.

Budoucí život: Skoro jako byste viděli do duše druhých, disponujete zvláštní hypnotickou schopností, díky které dokážete z lidí dostat i ta nejstřeženější tajemství. Možná proto se někdy zdá, že jste vždy o krok napřed před ostatními. Budete ti, kteří ostatní řídí a také činí rozhodnutí ve věcech financí. V oblasti citového života jste někdy plni vzplanutí, občas však úplně sami. 

4 důvody, proč každý z nás potřebuje mít kamaráda ve znamení Býka

4 důvody, proč každý z nás potřebuje mít kamaráda ve znamení Býka

Přátelé jsou v životě každého z nás velmi důležití. Není jednoduché najít člověka, který by splňoval všechny parametry skvělého kamaráda. Býk má sice své mouchy, ale dobrý přítel to rozhodně je. Proč byste ho měli mít po svém boku?

Doporučené články Více