5. Rahu: Lev, Kétu: Vodnář

Minulý život: Vždy jste chtěli něco jiného než ostatní, proto bylo pro vás problémem navazovat známosti. Rádi jste rozdávali rady, ostatním radili, co mají dělat. Přitom jste si nedokázali udělat pořádek ve vlastním životě. Nečestné jednání pro vás nebylo cizím, rádi jste si hráli s city druhých, bavili vás změny. Proto jste nakonec zůstali sami a žili jste jako poustevník.

Současný život: Stále vás ještě pronásleduje minulost: často máte pocit, že jste to právě vy, kdo má jiným ukazovat pravý směr. Měli byste se snažit přizpůsobit vašemu okolí a v případě, že se dostanete do vedoucí pozice, zkuste si vyslechnout také názory ostatních. S členy vaší rodiny by bylo potřebné více udržovat dobré vztahy, dokonce i v tom případě, že oni potřebují vás.

Horoskop lásky na rok 2019: Co předpovídá v oblasti vztahů astroložka Martina Boháčová?

Horoskop lásky na rok 2019: Co předpovídá v oblasti vztahů astroložka Martina Boháčová?

Věřte tomu, nebo ne, nový rok bude plný lásky a sexu! Bez ohledu na to, zda máte partnera, nebo nemáte, rok 2019 bude velmi akční a rozhodně v něm nebude nouze o vzrušující a romantické chvíle, intimní zážitky nebo prohloubení vztahu. Mnozí se ale budou m

Doporučené články Více

Budoucí život: Dostanete se k moci, kterou nebudete využívat na sobecké cíle, ale na to, abyste pomohli těm, co to potřebují. Vaše osobnost bude neobvykle pozitivní, ke všemu přistupujete jako k pozitivní výzvě. Budete oporou pro vašeho partnera, který když není vše tak, jak si přeje, snadno ztratí motivaci.

6. Rahu: Panna, Kétu: Ryby

Minulý život: Byli jste lidé toužící po kráse a lásce, citliví lidé, kteří každému pomohli a nebáli se postavit se nespravedlnosti a příkoří. Někdy se proto také stalo, že jste z toho měli problémy. Měli jste mnoho snů, zbožňovali jste divadlo a umění. Vzhledem k tomu, že jste měli cit pro barvu a formu, bylo pravděpodobné, že jste vynikali v některé umělecké oblasti. V lásce jste prožívali mnoho zklamání, prožívali jste hodně platonických lásek. 

Současný život: Nesnášíte průměrné lidi a hádky. Z času na čas máte velkou potřebu vzdálit se do ústraní a být sami. Samoty se také nebojíte, protože jste vždy obklopeni přáteli. Váš citový život je však opředen rouškem tajemství. Jestliže však jste už našli toho pravého/tu pravou a založili si rodinu, tak těm jste věrni a štěstí svých bližních považujete za to nejdůležitější.   

Budoucí život: Mnozí vás budou považovat za sobce, což ovšem nebude úplně pravda. Budete dávat pozor na to, co se vám podařilo získat. Budete se snažit zajistit si pro sebe vše, co budete potřebovat ve stáří. Přitom se však budete také věnovat dobročinnosti, s tím, že o těchto aktivitách nebudete mít potřebu se široce zmiňovat a chlubit. Srdcové záležitosti mohou být nejasné, což bude způsobeno tím, že vy sami si nebudete jisti svými city.   

Každá žena je tak trochu čarodějka: K jaké čarodějné kariéře vás předurčuje vaše znamení?

Každá žena je tak trochu čarodějka: K jaké čarodějné kariéře vás předurčuje vaše znamení?

Přála jste si jako malá čarovat a kouzlit? V každé z nás dřímá čarodějnice, zkuste ji v sobě probudit.

Doporučené články Více