3. Rahu: Blíženci, Kétu: Střelec

Minulý život: Snažili jste se přehánět všechno, a problémy vám nečinila ani lež. Potřebovali jste všechno k tomu, abyste byli vždy středobodem pozornosti, aby vás ostatní považovali za důležitého. Častokrát jste byli unesení sami sebou, vaši pozornost jste zaměstnávali pouze vy sami, problémy ostatních, nebyli pro vás důležité. Protože jste potřebovali spíše duševního než sexuálního partnera, proto jen s obrovskými potížemi jste nalezli svou lásku.

Co je pro vás podle horoskopu důvodem k rozchodu?

Co je pro vás podle horoskopu důvodem k rozchodu?

Když někoho milujeme, mnohé zkousneme. Jsou ale věci, které podle znamení zvěrokruhu přes srdce nepřeneseme. Kdo potřebuje teplo rodinného krbu a kdo pase po pozornosti?

Doporučené články Více

Současný život: Velmi dobře znáte slabosti vašich známých a tyto také dokážete patřičně využít. Jste silně eroticky zaměření, ale dokážete se ovládat a nalézt pravou míru, jinými slovy okamžitě nezahoříte láskou. Stále ještě je pro vás důležité být v centru pozornosti, být tím, co vše ví lépe. Ovšem v tomto životě už to není tak přesvědčivé jako v životech minulých.    

Budoucí život: Budete zcela bezprostřední a přizpůsobiví, spolupráce s vámi hladká, protože vám je jasné, že tímto způsobem dosáhnete vše, co si umanete. Bude tak trochu neurotik, stále v pohybu, pořád budete ve střehu, budete chtít všechno vědět a být v obraze. V případě, že váš partner bude věrný, vy mu to oplatíte také věrností. Bohužel však většinou si zvolíte takové partnery, kteří nebudou schopni věrnosti, proto také vy budete mít mnoho avantýr.

4. Rahu: Rak, Kétu: Kozoroh

Minulý život: Byl jste tvrdým člověkem, pro kterého byla prvořadá práce, povinnosti, cíle. Chtěli jste něčeho dosáhnout. Podle všeho se vám podařilo hodně dosáhnout, tedy vyššího postavení a pozic, což jste také následně požadovali i od svých potomků. Celou tu dobu jste ovšem méně svého času věnovali lidem, kteří vás milovali, a více těm, kteří vám byli k prospěchu při budování kariery. Proto vás také považovali za trochu bezcitného.

Současný život: Pořád vás silně charakterizuje vaše ctižádost a cílevědomost, stejně jako v minulosti je pro vás důležitá kariera. Co se týče obstarání peněz, jste daleko vynalézavější než v minulosti. Až natolik, že jste schopni se kvůli penězům hrabat i třeba v odpadcích. Daleko snadněji vás vyvedou z míry, a pak trvá delší dobu, než se uklidníte.

Horoskop japonských mistrů: Jaké je vaše zenové znamení?

Horoskop japonských mistrů: Jaké je vaše zenové znamení?

Japonský horoskop je podstatně méně známý než čínský. Stejně jako klasický horoskop se vypočítává podle měsíce a dne, kdy jste se narodili, a rok na něj nemá vliv. Které z jedenácti zenových znamení je právě to vaše? Jaký je váš charakter a čím byste se m

Doporučené články Více

Budoucí život: Budete člověk se srdcem na pravém místě a budete žít hlavně pro rodinu. Vztahy s příbuzenstvem jsou pro vás prvořadé, budete se pro ně schopen obětovat. Nebudete toužit po moci a slávě, po tom, aby vás obdivovali. Spíše budete toužit po tom, aby vám opětovali vaši péči a lásku. Nebude vám činit problémy něco udělat pro ostatní.