1. Rahu: Beran, Kétu: Váhy

Minulý život: Osoba narozena v tomto znamení byla pohodlným člověkem, zbožňovala krásu, zábavu, vyhýbala se zodpovědnosti, snažila se žít život lehce a bez problémů. Ve vašich minulých životech se jedno za druhým střídala milostná vzplanutí. V případě, že jste vstoupili do svazku manželského, jen s obtížemi jste dokázali zůstat věrni. Přátelé byli pro vás nesmírně důležití, pro ně jste byli schopni udělat vše, někdy i na úkor těch, kteří vás skutečně milovali.

Současný život: I v současnosti je kolem vás mnoho lidí, avšak na prstech jedné ruky dokážete spočítat ty pravé přátele. Vaše minulost vás stále pronásleduje, bojíte se samoty, proto jste ochotni navazovat i takové známosti, o kterých je vám jasné už na začátku, že se budete trápit. Ještě stále vás také děsí pocit nejistoty, sami se snadno nedokážete rozhodovat.     

Žena ve znamení Blíženců: Kdo se k ní hodí a s kým jí to půjde v posteli?

Žena ve znamení Blíženců: Kdo se k ní hodí a s kým jí to půjde v posteli?

Žena narozená ve znamení Blíženců je velmi komplikovaná a náladová, takže pokud jste si ji, pánové, vybrali, bude to pěkný oříšek. Rozhodně nesnese, aby ji někdo vlastnil, takže jí budete muset dopřát dostatek svobody. A s kým jí to bude v posteli nejvíce

Doporučené články Více

Budoucí život: Budete rozhodní a smělí. Více než povrchní záležitosti vás bude zajímat úspěch a uznání. Uděláte vše proto, abyste dosáhli svých cílů. Budete vášnivým člověkem, který bude přitahovat pozornost jak v lásce, tak i v ostatních oblastech života. Budete toužit po vztahu, uzavřete sňatek. Uděláte všechno proto, aby váš vztah nesklouznul do stereotypu, čímž budete schopni vyhýbat se úspěšně nevěře.  

2. Rahu: Býk, Kétu: Štír

Minulý život: Byl/a jste osoba pevné vůle a vyznavač pragmatizmu, s milou a přívětivou povahu.  Za tím se skrývala velké odhodlání, rozhodnost, která občas jako by přestupovala až do tvrdohlavosti. Velký význam jste připisovali penězům, měli jste také sklon k lakomství. I při výběru partnera jste se v první řadě zaměřil na velikost peněženky, tedy své ano jste řekli pouze osobě z bohatší vrstvy.   

Současný život: Zkuste porazit vaši tužbu po ovládání a kontrolování druhých lidí, protože jen tak dosáhnete, že budou žít v dlouhodobém a šťastném vztahu. Nedopusťte, aby vaše rozhodování ovlivňovali krátkodobé pozitivní nebo negativní emoce, protože vás to může svést na špatnou cestu. Zkuste přijmout fakt, že i druzí mohou mít pravdu, ne pouze vy.

Budoucí život: Budete disponovat mimořádnou schopností poznat věci a lidi. Prvořadým bude váš talent bystré paměti a posouzení věcí. Vaše lásky budou plny vášně, a když vaše tužba nebude dostatečně ukojena, budete hledat jiné možnosti, jiný vztah. Váš majetek se bude postupně rozrůstat a nebudete mít materiální problémy.  

Mayský horoskop pro období od 15. do 27. listopadu 2018: Začni žít své sny!

Mayský horoskop pro období od 15. do 27. listopadu 2018: Začni žít své sny!

Podle mayského kalendáře nastává období Orla, které tě vyzývá, aby ses nespokojovala s málem. Ať už se jedná o vztahy, práci nebo sebeurčení, máš nastavit vyšší laťku.

Doporučené články Více