1. Rahu: Beran, Kétu: Váhy

Minulý život: Osoba narozena v tomto znamení byla pohodlným člověkem, zbožňovala krásu, zábavu, vyhýbala se zodpovědnosti, snažila se žít život lehce a bez problémů. Ve vašich minulých životech se jedno za druhým střídala milostná vzplanutí. V případě, že jste vstoupili do svazku manželského, jen s obtížemi jste dokázali zůstat věrni. Přátelé byli pro vás nesmírně důležití, pro ně jste byli schopni udělat vše, někdy i na úkor těch, kteří vás skutečně milovali.

Současný život: I v současnosti je kolem vás mnoho lidí, avšak na prstech jedné ruky dokážete spočítat ty pravé přátele. Vaše minulost vás stále pronásleduje, bojíte se samoty, proto jste ochotni navazovat i takové známosti, o kterých je vám jasné už na začátku, že se budete trápit. Ještě stále vás také děsí pocit nejistoty, sami se snadno nedokážete rozhodovat.     

Tyto vlastnosti podle znamení zvěrokruhu vám ostatní závidí

Tyto vlastnosti podle znamení zvěrokruhu vám ostatní závidí

Každému z vás byly dány do vínku dobré i špatné vlastnosti. Podle znamení zvěrokruhu se dnes zaměříme na ty dobré stránky vaší povahy, které vám ostatní závidí. Naučte se je používat a vytěžit z nich co nejvíce.

Doporučené články Více

Budoucí život: Budete rozhodní a smělí. Více než povrchní záležitosti vás bude zajímat úspěch a uznání. Uděláte vše proto, abyste dosáhli svých cílů. Budete vášnivým člověkem, který bude přitahovat pozornost jak v lásce, tak i v ostatních oblastech života. Budete toužit po vztahu, uzavřete sňatek. Uděláte všechno proto, aby váš vztah nesklouznul do stereotypu, čímž budete schopni vyhýbat se úspěšně nevěře.  

2. Rahu: Býk, Kétu: Štír

Minulý život: Byl/a jste osoba pevné vůle a vyznavač pragmatizmu, s milou a přívětivou povahu.  Za tím se skrývala velké odhodlání, rozhodnost, která občas jako by přestupovala až do tvrdohlavosti. Velký význam jste připisovali penězům, měli jste také sklon k lakomství. I při výběru partnera jste se v první řadě zaměřil na velikost peněženky, tedy své ano jste řekli pouze osobě z bohatší vrstvy.   

Současný život: Zkuste porazit vaši tužbu po ovládání a kontrolování druhých lidí, protože jen tak dosáhnete, že budou žít v dlouhodobém a šťastném vztahu. Nedopusťte, aby vaše rozhodování ovlivňovali krátkodobé pozitivní nebo negativní emoce, protože vás to může svést na špatnou cestu. Zkuste přijmout fakt, že i druzí mohou mít pravdu, ne pouze vy.

Budoucí život: Budete disponovat mimořádnou schopností poznat věci a lidi. Prvořadým bude váš talent bystré paměti a posouzení věcí. Vaše lásky budou plny vášně, a když vaše tužba nebude dostatečně ukojena, budete hledat jiné možnosti, jiný vztah. Váš majetek se bude postupně rozrůstat a nebudete mít materiální problémy.  

Vlastnosti žen podle znamení zvěrokruhu. První místo bude překvapením pro každého z vás!

Vlastnosti žen podle znamení zvěrokruhu. První místo bude překvapením pro každého z vás!

Kdo je nejlepší ženou a manželkou ve vesmíru? Odpověď je jasná, ale přece. Podívejme se, co nám řeknou hvězdy. Zjistili jsme, která žena je nejlepší podle zvěrokruhu a od které byste měli dát ruce pryč. Ženy podle znamení zvěrokruhu:

Doporučené články Více