13. Rahu: Ryby, Kétu: Býk

Minulý život: Byli jste přemoudřelou osobou ve svém minulém životě, která se velmi intenzivně dokázala litovat, protože byla přesvědčena o tom, že je ztělesněním lásky a dobra. Kvůli vaší osobnosti jste byli obrovskou přítěží pro vaši rodinu. Snažili jste se každého přesvědčit svými samaritánskými úmysly, že jste velmi dobrý člověk.

Současný život: Můžete mít problémy s řízením vašeho života. Jste dobrým člověkem, který se soustředí hlavně na potřeby svých nejbližších, přičemž na sebe zapomíná. Úspěšný můžete být v takovém povolání, kde se pracuje s lidmi, kde jim budete pomáhat, například s dětmi.

Velký horoskop na září: Štíry čeká náročný měsíc, Ryby potkají vysněný protějšek

Velký horoskop na září: Štíry čeká náročný měsíc, Ryby potkají vysněný protějšek

Děti jdou zpět do školy, vše se začíná vracet do starých kolejí a nám na okno pomaloučku klepe podzim. Co přinese letošní září jednotlivým znamením?

Doporučené články Více

Budoucí život: Když si nebudete dávat pozor, můžete se stát příliš sobeckým člověkem, kterého zajímá pouze kariera a peníze. Jindy vás může ohrožovat příliš bohémský život. Vaše životní okolnosti vám zabrání k tomu, abyste žili rodinným životem, což ve stáří budete litovat.