13. Rahu: Ryby, Kétu: Býk

Minulý život: Byli jste přemoudřelou osobou ve svém minulém životě, která se velmi intenzivně dokázala litovat, protože byla přesvědčena o tom, že je ztělesněním lásky a dobra. Kvůli vaší osobnosti jste byli obrovskou přítěží pro vaši rodinu. Snažili jste se každého přesvědčit svými samaritánskými úmysly, že jste velmi dobrý člověk.

Současný život: Můžete mít problémy s řízením vašeho života. Jste dobrým člověkem, který se soustředí hlavně na potřeby svých nejbližších, přičemž na sebe zapomíná. Úspěšný můžete být v takovém povolání, kde se pracuje s lidmi, kde jim budete pomáhat, například s dětmi.

Tieto páry znamení zverokruhu majú najkrajšie vzťahy!

Tieto páry znamení zverokruhu majú najkrajšie vzťahy!

Keď dvaja zaľúbení začínajú svoj vzťah, tak prežívajú naozajstnú eufóriu, to však nie je zárukou toho, že vzťah bude mať dlhšie trvanie.

Doporučené články Více

Budoucí život: Když si nebudete dávat pozor, můžete se stát příliš sobeckým člověkem, kterého zajímá pouze kariera a peníze. Jindy vás může ohrožovat příliš bohémský život. Vaše životní okolnosti vám zabrání k tomu, abyste žili rodinným životem, což ve stáří budete litovat.