Mnoho ľudí verí v astrológiu, a to platí ako pre mužov, tak pre ženy.

Astrologická prognóza pre deň sa stáva nielen akýmsi vodítkom, ale nastavuje náladu človeka a jeho postoj k okolitému svetu v nasledujúcich 24 hodinách. Každé znamenie zverokruhu má svoje vlastné charakteristiky, či už pozitívne alebo negatívne, na základe ktorých si ľudia hľadajú svojich partnerov. Ak aj vy si chcete nájsť nejakého partnera, je tento článok presne pre vás.

Jaké znamení jste podle indiánského horoskopu?

Jaké znamení jste podle indiánského horoskopu?

Indiánští šamani se inspirovali světem zvířat. Jste chytří jako sova, hbití jako losos, svobodní jako sokol anebo odvážní jako vlk? Pojďte se podívat na charakteristiku znamení podle indiánského horoskopu.

Doporučené články Více

Pozrite sa s nami na páry, ktoré na základe svojich znamení zverokruhu majú hlboké emocionálne spojenie a tie najpevnejšie vzťahy. Možno práve vďaka svojmu znameniu zistíte, aké znamenie sa k vám hodí najviac!

Prvé dva páry

Blíženci a Vodnár – Sú veľmi vášniví a dobrodružní. Radi žijú naplno a majú obrovskú túžbu neustále objavovať nové, doteraz pre nich nepoznané veci. Títo ľudia sa navzájom veľmi dobre dopĺňajú.

Váhy a rak – Rak je veľmi citlivý a starostlivý, váha je zase veľmi emocionálna. Obe tieto znamenia majú tendenciu vytvárať pokojný a hlboký vzťah. Spoločne im to ide jedna báseň a tak nie je pochýb o tom, že ich vzťahy bývajú často tie najlepšie.

Váhy – Škorpión – Panna – Býk

Váhy a Škorpión – Plameň ich vášne je ten najjasnejší a môže svietiť až desiatky rokov! Títo ľudia sú skvelí priatelia a ich spojenie je vzrušujúce. Sú veľmi vášniví a jeden druhému sú oddaní.

Vliv planet na dny v týdnu: Na kdy si domluvit rande a která planeta nám dává lekce?

Vliv planet na dny v týdnu: Na kdy si domluvit rande a která planeta nám dává lekce?

Sedm dní v týdnu je zasvěceno sedmi planetám. Astrologie přiřaďuje každé planetě rozdílný význam. Jednotlivé dny mají odlišnou energii a hodí se tedy pro jiné činnosti.

Doporučené články Více