Všichni lidé mají pozitivní i negativní stránky, a některé z těch záporných bývají i dost nebezpečné. Velmi často je proto držíme pěkně pod pokličkou a raději je před ostatními skrýváme. Ovšem čas od času vyplavou na povrch, a to obvykle tehdy, kdy to nejméně čekáme.

Beran:

Berani rádi riskují, a právě to je jeden z nejzávažnějších negativních rysů jejich osobnosti. Riskem mohou totiž ublížit nejen sobě, ale i druhým. Zřídkakdy uvažujete o tom, jak vaše jednání může ovlivnit blízké osoby. Nikdy se nevzdáváte a říkáte pěkně nahlas a od plic, co se vám v ten moment honí hlavou. A to je někdy velmi necitlivé. Ne že byste měli v úmyslu být zlí, ale prostě někdy jste. Budete ubližovat slovy a ubližujete i svým konáním. Prostě berani.

Slabé stránky podle hvězd: V čem je které znamení naprostý břídil

Slabé stránky podle hvězd: V čem je které znamení naprostý břídil

Každý z nás má své slabé stránky. Někdo se nedokáže sbalit, někdo po sobě nic neuklidí, někomu dělá problém zaplatit včas za energie. Podle astrologie existují typické nedostatky pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jaké jsou tedy slabiny Kozoroha nebo Vodn

Doporučené články Více

Býk

Když se Býci rozzlobí a žárlí, pak by všichni kolem měli raději zmizet z jejich dosahu. Nezastaví se jako býk před ničím, a když si něco usmyslí, jdou tvrdě dopředu. Nakonec ale můžou skončit tím, že si pořádně nabijí nos. Ani o centimetr neuhnou na své cestě, pokud si myslí že mají pravdu. Díky tomu můžou v životě ztratit hodně lidí. K čemu vám bude vědět, že jste měli pravdu, když s vámi nezůstane nikdo, kdo by vás pochválil?


Blíženci
 

Blíženci mají tendenci pomlouvat a mluvit o lidech za jejich zády. To je jejich temná stránka osobnosti, za kterou se v nitru velmi stydí. Někdy by se vám to mohlo vymstít, pokud se rozpovídáte o někom s nesprávným člověkem. Možná říkáte, co všichni vědí a co je pravda, ale to neznamená, že tím nemůžete ublížit. Raději se zaměřte na sebe a zameťte si před svým prahem.