Všichni lidé mají pozitivní i negativní stránky, a některé z těch záporných bývají i dost nebezpečné. Velmi často je proto držíme pěkně pod pokličkou a raději je před ostatními skrýváme. Ovšem čas od času vyplavou na povrch, a to obvykle tehdy, kdy to nejméně čekáme.

Beran:

Berani rádi riskují, a právě to je jeden z nejzávažnějších negativních rysů jejich osobnosti. Riskem mohou totiž ublížit nejen sobě, ale i druhým. Zřídkakdy uvažujete o tom, jak vaše jednání může ovlivnit blízké osoby. Nikdy se nevzdáváte a říkáte pěkně nahlas a od plic, co se vám v ten moment honí hlavou. A to je někdy velmi necitlivé. Ne že byste měli v úmyslu být zlí, ale prostě někdy jste. Budete ubližovat slovy a ubližujete i svým konáním. Prostě berani.

HOROSKOP NA VÍKEND: Rak prožije milostnou houpačku, Váha přijde o peníze

HOROSKOP NA VÍKEND: Rak prožije milostnou houpačku, Váha přijde o peníze

Je před námi první víkendové volno v novém roce. Co vás kromě příjemného oddychu nebo zábavy čeká? Blížencům bude chutnat zakázané ovoce, Lev vyzkouší neprozkoumaný terén a Štíra čeká fotka z ultrazvuku. Najdete konečně svou spřízněnou duši, nebo to nevyp

Doporučené články Více

Býk

Když se Býci rozzlobí a žárlí, pak by všichni kolem měli raději zmizet z jejich dosahu. Nezastaví se jako býk před ničím, a když si něco usmyslí, jdou tvrdě dopředu. Nakonec ale můžou skončit tím, že si pořádně nabijí nos. Ani o centimetr neuhnou na své cestě, pokud si myslí že mají pravdu. Díky tomu můžou v životě ztratit hodně lidí. K čemu vám bude vědět, že jste měli pravdu, když s vámi nezůstane nikdo, kdo by vás pochválil?


Blíženci
 

Blíženci mají tendenci pomlouvat a mluvit o lidech za jejich zády. To je jejich temná stránka osobnosti, za kterou se v nitru velmi stydí. Někdy by se vám to mohlo vymstít, pokud se rozpovídáte o někom s nesprávným člověkem. Možná říkáte, co všichni vědí a co je pravda, ale to neznamená, že tím nemůžete ublížit. Raději se zaměřte na sebe a zameťte si před svým prahem.