Zrovna se vrháte do nového vztahu či snad rovnou do manželství a zajímalo by vás, co můžete od své nové tchyně čekat? Případně chcete matku partnera či partnerky poznat z trochu jiného úhlu, než je obvyklé? Podívejte se, co vám na ni prozradí její znamení horoskopu.

O tchyních koluje spousta strašidelných zkazek a někdy také nehezkých komentářů, faktem však zůstává, že i ony jsou jen lidi. Jestliže se tedy bojíte seznámení nebo se jen chcete připravit na to, co můžete od této ženy v životě čekat, zjistěte si její datum narození. My vám totiž prozradíme, jaké jsou tchyně podle znamení zvěrokruhu.

Jak zvládáte rodinný stres a krize? Berani zvýší hlas, Kozorozi utečou

Jak zvládáte rodinný stres a krize? Berani zvýší hlas, Kozorozi utečou

Někdy zažíváme největší stres doma, mezi svými nejbližšími. Jak reagujete, když všichni kolem vás šílí a vy máte pocit, že se zblázníte? Odpověď či řešení najdete ve vašem zvěrokruhu. Patříte k pohodářům, nebo k těm, kteří se pustí hned do hádky?

Doporučené články Více

Tchyně ve znamení Berana (21. 3.–20. 4.)

Pokud na vás čeká tchyně narozená ve znamení Berana, vaší hlavní hrací kartou bude upřímnost. Protože jestli tahle dáma něco nesnáší, jsou to lži a výmluvy. Když se vám nebude chtít přijet na nedělní oběd, prostě to radši řekněte a nevymýšlejte si žádné za vlasy přitažené pohádky. Tchyně-Berani bývají rázné ženy, které si neberou servítky a stejnou upřímnost, jakou vyžadují, použijí i na vás. Nesnášejí zahálku a věčně energicky cokoli podnikají – ať už rozjíždějí vlastní byznys, nebo zkoušejí nové koníčky. Tyhle tchyně nestárnou.

Tchyně ve znamení Býka (21. 4.–21. 5.)

Narodila se vaše tchyně ve znamení Býka? Připravte se na návštěvy – tahle dáma je totiž rozená hostitelka, která ráda připravuje občerstvení a také si ráda povídá. Rozhodně na ni jděte přes jídlo, protože to je její velký koníček – jakmile si ji získáte v kuchyni, bude na vaší straně. Pravděpodobně bude kontrolovat, jestli dokážete její děťátko nakrmit a zaopatřit, bývá ale poměrně taktní a nepříliš vlezlá. Ráda dostává květiny, ale jinak spíše praktické dárky, tak na to při slavnostních příležitostech myslete.