Tchýně je v rodině jednou z nejobávaněších osob. Chcete vědět jak na ni? Datum narozenin zjistíte snadno a pak už se řiďte návodem hvězd.

Beran

Beraní tchyně  si je vědoma svých kvalit a je na ně pyšná. Vlastně je i trochu ješitná a pokud zjistíte, co je její největší pýchou, máte vyhráno. Nesoutěžte s ní, beran nesnáší porážku, naopak rád pomůže a poradí. Beranky jsou také většinou pyšné na to, že jsou atraktivní, nechovejte se k ní tedy jako ke stařence nad hrobem.

Horoskop lásky - dvanáct znamení a jejich největší chyby v lásce!

Horoskop lásky - dvanáct znamení a jejich největší chyby v lásce!

Děláte v lásce pořád stejné chyby? Opakují se vám stejná trápení? Možná za to může vaše znamení – poznejte své slabosti, ať se jich můžete snáze zbavit!

Doporučené články Více

Býk

Býčí tchyni záleží na rodině a kvůli tomu je vás ochotná mít ráda a pomáhat vám. Možná je příliš pečující, ale to může být i užitečné a jako hlídací babička se vám určitě bude hodit

Blíženci

Blíženky jsou společenské a trochu potrhlé. Není to zrovna mateřská matka a nejspíš k vám bude mít spíš přátelský (nebo nepřátelský) vztah, rozhodně si nebudu hrát na vaši maminku, a pokud ji budete tlačit do role matrony, urazíte ji.

Rak

Pokud jste od rány, bude vám připadat příliš domácká, ale Račice jsou schopné pro své blízké udělat cokoli. Dbá na tradice, miluje vnoučata, a rodina je pro ni smyslem života. Mějte to na paměti.