Jste tajemná a krásná žena. Máte smysl pro humor, jste inteligentní a temperamentní. Když se pro něho rozhodnete, nepřestanete, dokud toho nedosáhnete. Neumíte prohrávat a většinou ani neprohrajete. Jste nedůvěřivá a náladová. Jestliže vám někdo ublíží, dokonale se mu pomstíte.

I když jste plná rozporných vlastností, máte v sobě šarm, který omráčí kdekoho. Buď si vás lidé zamilují nebo vás budou nenávidět. Ale kdo stojí po vašem boku, ten bude naprosto pohlcen vaší sílou osobnosti. A koho byste si za takového partnera měla zvolit?

Ženy podle horoskopu: Štírky jsou vášnivé. A jaká jste vy?

Ženy podle horoskopu: Štírky jsou vášnivé. A jaká jste vy?

Již zítra 8. března tu máme Mezinárodní den žen a právě o ženách bude tento článek. Jaké jsou podle jednotlivých znamení horoskopu? Znamení zvěrokruhu ovlivňuje povahu – sice jen zčásti, protože sluneční znamení doplňuje také postavení planet a podobně,

Doporučené články Více

Štír a Beran – neutrální předpověď

Takový vztah bude opravdu plný energie. Oba se navzájem přitahujete a sexuální radovánky pro vás budou jenom přínosné, ale zbytek vašeho soužití nebude tak ideální. Oba dva jste hodně prchliví a dynamičtí a snažíte se stavět do popředí. Neustále se perete o moc a vaším vztahem běsní energická bouře. Uklidněte se a začněte si navzájem naslouchat.

Štír a Býk – negativní předpověď

I když jste oba hodně vášniví, nerozumíte si v chování. Býk je pohodlný a jednodušší, zatímco vy jste tajemná jako hrad v Karpatech a neustále plná energie. Málokdy nacházíte společnou řeč a pořád máte mezi sebou nějaké hádky. Zkuste spolu víc plánovat budoucnost a trávit volný čas.

Štír a Blíženec – negativní předpověď

Vaše soužití bude neskutečně proměnlivé. Nikdy se s Blížencem nebudete nudit. Neustále budou ve vztahu ale i hádky, protože Blíženec se nenechá omezovat a chce být vždy alespoň jednou nohou svobodný, což se vám, citlivému Štírovi, nebude líbit. Ale s ústupky a trpělivostí to můžete zvládnout.