Jsou věci, které nám prostě jdou proti srsti, neslučují se s naším životním pohledem, a proto je prostě neděláme. Co neskousne vaše znamení?

Beran


Beran musí vést stádo. Pokud jste narození v jeho znamení, nezajímá vás, co si o vašich rozhodnutích myslí ostatní. Dělá prostě, co chce a neptá se na dovolení.

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci se bláznivě zamilují, Kozorohy čeká zrada!

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci se bláznivě zamilují, Kozorohy čeká zrada!

Tento víkend ještě budeme pod vlivem mystického Červího úplňku, který nás zasáhl ze středy na čtvrtek v noci. Některá znamení budou podrážděná, emočně rozladěná a ta další dají přednost samotě. Jak se bude vaše znamení vypořádávat s vlivem úplňku? A co si

Doporučené články Více

Býk


Býk naopak vyhledává podporu a harmonii. Lépe se vám dosahuje cílů, když máte obecnou podporu. Nejste typ sólového hráče.

Blíženci


Blíženci si stále hrají, jakkoli milují své blízké, stále sledují svůj cíl, ať už je jakýkoli. Nemusí být vznešený. Vzdát se svého životního stylu? To Blíženci prostě nedělají.

Rak


Rak udělá pro rodinu všechno. Jít proti svým blízkým je pro něj nemyslitelné. Bude klidně slepý k jejim nectnostem, než aby si přiznal, že jeho rodina není ideální.